انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: لـیـآم[1D] سـیـگـار نـکـش!×!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
چـن وخـت پیش یه عکس از لـیـام مـنـتـشـر شـده بـود کـه سیگار میکشید!!

لـیـآم[1D] سـیـگـار نـکـش!×! 1

طرفدار ها دیگه به حالت التماس رسیدن برای اینکه لیام سیگار کشیدن ترک کنه چون شدیدا نگران سلامتی لیام هستن.

اخرین عکس هم از لیام در سر فیلم برداری ویدئو کلیپ جدیدشون بود که سیگار در دست لیام دیده شده.

طرفدار ها توی/ت هایی برای لیام زدن و از اون خواستن که این کارو نکنه مثل زین که به خاطر طرفدارا دیگه اینکارو نکرد.

یک بار نایل یک عکسی به اینستگرام فرستاد و از اونجا بود که نگرانی طرفدار ها شروع شد.

همه فقط یه چیز میگن" لیام ما نگران سلامتی تو هستیم.تو برای ما خیلی می ارزی و ما دوست ندرایم سلامتیتو به خطر بندازی".

لـیـآم[1D] سـیـگـار نـکـش!×! 1

یک سری از توییت های طرفدارا رو براتون میزارم...

you better not be smoking because you want to lose weight

liam I love you please stop smoking didn’t your elementary teacher’s tell you to never smoke? Xx
Liam if you were smoking please stop.I know I can’t control you but you have to outlive me.You need to live longer then me

این معنی زیبایی هم داره. میگه من میدونم نمیتونم متوقفت کنم ولی تو باید بیشتر از من زندگی کنی پس سیگار نکش.

Real_Liam_Payne Smoking? Tell me please what is a lie love you and do not want to lose you You know what usually happens to those who smok
سیگار مگه چشه به این خوبی منم میکشم
خـب الـبـتـه بـعـضـیا هـم فـک میکنن سـیـگآر کشیدن افتخار داره و کلاس داره!/:

|:
لـــیام سیـگار نَـــــکش به خـاطر خودتــــ -ــــ-
لیــآم صورتت پوستش خراب میشه:}
لیام به خاطر تیپت و دخترا سیگارنکش
(07-04-2014، 13:21)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لیــآم صورتت پوستش خراب میشه:}

این حرفو اگه به یه دختر بگی %100 عمل میکنه در مورد پسرا کمتر موردی دیده شده!!!!
سیگار نکش پسرم
جیزززززززه Big Grin
لیــآمــ بخـــــآطـــر طــرفــدارات سیـــــــــــــگــار نـــکش !!

مـیمیری بــدبـــخت !!Big Grin
یـنـی نـصـیـحـتـآتـون تـو لـوز الـمـعـده ام!Big Grin
صفحه‌ها: 1 2