انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 5sos : مـا در مـقـایـسـه بـا وان دایـرکـشـن کـامـلـا مـتـفـاوت عـمـل میـکـنـیـم!×!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پیشنهاد می کنم همشو بخونید حرف های جالبی زدند...

5 ثانیه از تابستان یک گروه در آستانه ستاره ی بین المللی شدن هست. ساخته شده در استرالیا متشکل از : مایکل، لوک، کالوم و اشتون. 5 ثانیه از تابستان دارای 2.3 میلیون طرفدارن در توییتر هستند و وان دایرکشن را در تور قبلی آنها حمایت کردند و به نظر می رسد سینگل جدید آنها تازه این هفته منتشر شده است.
در یک گفتگوی اختصاصی MTV اشتون نشان داد که چرا آنها را به عنوان "وان دایرکشن" بعدی مورد ستایش قرار می دهند.

اشتون:« وان دایرکشن آینده یک نوع مقایسه ی تعریف نشده است. اون گفت: اونا در کارشون فوق العاده هستند و ما هم کار خودمون رو انجام می دیم و این دقیقا دلیل اینه که ما تصمیم گرفتیم به تور بریم چون بسیار پویا ست.»

«ما داریم مثل یک شو راک عمل می کنیم و اون ها دارن کاری که انجام می دن رو انجام میدن (منظور اینکه کاری که باید انجام بدن رو انجام میدن) و این مثل این می مونه که وای اونا در کل متفاوت عمل می کنند.»

مایکل اضافه کرد:« وقتی شما اونا رو با هم توی شو ها می بینید معنی این رو میده که چقد متفاوتیم و اینکه ما شبیه اونا نیستیم، میدونید منظورم چیه؟»

لوک موافقت کرد:« آره، من فکر نمی کنم که ما تلاش میکنیم تا چیز (خاصی) باشیم، ما تلاش نمی کنیم چیزی باشیم اگه این معنی خاصی میده. ما هیچ کاری که تقلبی و نمایشی باشه انجام نمیدیم، این فقط ما هستیم، ما تلاش می کنیم تا 5 ثانیه از تابستان بعدی باشیم نه وان دایرکشن بعدی.»

5 ثانیه از تابستان قراره هری، زین، نایل، لیام و لویی رو دوباره امسال در تور استادیومی Where We Are در بریتانیا، اروپا و آمریکای شمالی حمایت کنند.

مایکل به ما گفت:« من حتی فکر نکردم که ما باید اجرا کنید جلوی 2000 یا 3000 نفر ، حتی تصور کردنش هم سخته که، چه برسه به 70 یا 90 هزار نفر!»

لوک اضافه کرد:«این یک فرصت بزرگه تا موسیقی مون را به مردم و حتی به جهان معرفی کنیم و تجربه ی بیشتری کسب کنیم.»

مصاحبه کننده: مایکل پل

بـیـوگـرافـی 5sos ~~> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=95684

چـن تـا عـکـس از وان دی و 5sos !!((:

5sos : مـا در مـقـایـسـه بـا وان دایـرکـشـن کـامـلـا مـتـفـاوت عـمـل میـکـنـیـم!×! 1

5sos : مـا در مـقـایـسـه بـا وان دایـرکـشـن کـامـلـا مـتـفـاوت عـمـل میـکـنـیـم!×! 1

لـویی رو کـه می بینم بـهـم حـس عـذاب وجـدان دسـت مـیـده!!|: