انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: می خوام بدونم کی مثله خودم باهوشه پس بدو بیا تووووووووووووو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستای خوبم من امروز ی معما گذاشتم می خوام بدونم کی میتونه جوابشو بگه جوابه معما رو هم نمیزارم تا بدونم کی باهوشه درضمن جایزه هم داره WinkTongueSmileBig GrinAngel

خب حالا معما ...
یک مرد که در طبقه دهم آپارتمانی زندگی می کند صبح ها پس از خروج از منزل خود با آسانسور آپارتمان به پایین رفته و به سر کار خود می رود و در زمان بازگشت از محل  کارش اگر آن روز بارانی بوده باشد و خیس نشده باشد  و یا اینکه اشخاص دیگری نیز در آسانسور باشند، مستقیما به طبقه دهم  و بعد به خانه اش می رود. در غیر اینصورت او اول به طبقه هفتم  آپارتمانش رفته و سه طبقه باقی مانده را پیاده بالا می رود تا به منزل خود برسد. میتونید جوابشو بگین پس منتظرم ؟
الان سوالت چیع؟؟!!O_o
شاید مرده قدش کوتاه بوده برای پایین اومدن دستش به دکمه همکف می رسیده برای بالا اومدن فقط دستش تا طبقه هفتم میرسیده؟
(11-04-2014، 10:58)مائده88 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاید مرده قدش کوتاه بوده برای پایین اومدن دستش به دکمه همکف می رسیده برای بالا اومدن فقط دستش تا طبقه هفتم میرسیده؟
 اقا خدا وکیلی اینو خونده بودی ی جای  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جالب بود ممنونم
HuhHuhHuhHuh
نفهمیدم الان دقیقا از ما چیو میخوای؟!
چی باید بگیم؟!!!Exclamation
هیچکی مثل تو نیس
فقط تو باهوشیBig Grin
سپاس+
(18-04-2014، 18:09)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچکی مثل تو نیس
فقط تو باهوشیBig Grin
سپاس+
 25r3025r30
در اون ک هیچ شکی نیس Big Grin
اره قدش کوتاس خونده بودم البته دی
Heart
صفحه‌ها: 1 2