انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خاطرات دوران دبیرستان شما
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
خاطرات دوران دبیرستان شما 1

هووم مطمئنا دوران دبیرستان می تونه

یکی از مزخرفترین و پر هیجان ترین دوران زندگی هر کسی باشه

اگه چیزی- چرندی -خوشیی -خاطره ای -معلم سه پیچی-تعهد و اخطار و... از این دوران دارین می تونین اینجا بنویسین

عکسه هم نمی دونم دقیقا چ ربطی داره =ا

توی کفش مدیرمون که توی نمازخونه رفته بود خامه ریختیم کلیم تابلوش کردیم بیچاره جوراب اسپرت هم پوشیده بود مجبور شد درش بیاره از شانس بدش از اداره هم اومدن مدرسه مون خیلی فاز داشت البت 5تایی این کارو کردیم
سال ديگه ميگم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(11-04-2014، 16:39)ғдф!ทд ^ــ^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
توی کفش مدیرمون که توی نمازخونه رفته بود خامه ریختیم کلیم تابلوش کردیم بیچاره جوراب اسپرت هم پوشیده بود مجبور شد درش بیاره از شانس بدش از اداره هم اومدن مدرسه مون خیلی فاز داشت البت 5تایی این کارو کردیم

کار شایسته ای کردین =ا
کلا بهترین دوره است دبیرستان

خاطره زیاده حوصله نوشتن ندارم
یه کتاب میدم بیرون بعدا Smile
چی بگم خب حوصله نوشتن ندارم ..Undecided

عاغا جون اصن من حوصله هیچ چیزی رو ندارم رو اعصاب من راه نروAngryAngryAngry
(11-04-2014، 16:43)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کلا بهترین دوره است دبیرستان

خاطره زیاده حوصله نوشتن ندارم
یه کتاب میدم بیرون بعدا Smile

وقتی چاپ شد خبر بده

(11-04-2014، 16:43)♠♥♦یاسمن☻☻ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی بگم خب حوصله نوشتن ندارم ..Undecided

عاغا جون اصن من حوصله هیچ چیزی رو ندارم رو اعصاب من راه نروAngryAngryAngry

فقط حوصل داری تو موضوعا پارازیت بندازی
من هنوز راهنماییمUndecided
یبار سرما خورده بودم کپسول آموکسی سیلین تو کیفم داشتم انداختم تو بخاری یادم میاد امتحان داشتیم آنچنان دود غلیظ و بوی بدی تو کلاس پیچید که دبیرمون از ترس همه رو برد بیرونTongue
منم همیشه کاپیتان تیم فوتسال کلاسم بودم و همیشه هم قهرمان بازیای مدرسه بودیم5020
صفحه‌ها: 1 2 3