انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پر طرفدار ترین رپر های ایرانی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
(16-04-2014، 21:21)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من الکی موضوع گزاشتم شما راس میگین
اینا پرطرفدار ترینن نه بهترین
باز دوباره بیاین حکم کنید
خب حالا هر کی نظر خودش رو میگه چه جدی پاشو برو بزنشون توروخدا هههUndecided
ی جوری میگن انگار من خودم از خود دراوردم
شاهین نجفیو عشقهHeart
فقط یاس:29dz:
شاهین نجفیو رو عشقه یاس کیه دیگه؟
تو كلا با ياس مشكل دارى
آرمین و تتلو رو عشقه Heart
(14-04-2014، 14:04)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-04-2014، 21:14)Justin-1994 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ردیف اول
هیچکس-گروه زدبازی-تتلو-آرمین 2afm
HeartHeartHeartHeartHeartHeartBig GrinBig GrinBig Grin
چرا جفنگ میگی اون سایتی که من از ش نوشتم چرت میگه تو راس میگی!!!!!
یعنی شاهین نجفی یاس تهی پیشرو اینا برن کنار؟

آخه شاهین نجفی کیه که .... TongueTongueTongueTongue

(16-04-2014، 22:12)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بی ادب AngryAngryAngryAngryAngry
آرمین2afm
(17-04-2014، 13:31)Justin-1994 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2014، 14:04)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-04-2014، 21:14)Justin-1994 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ردیف اول
هیچکس-گروه زدبازی-تتلو-آرمین 2afm
HeartHeartHeartHeartHeartHeartBig GrinBig GrinBig Grin
چرا جفنگ میگی اون سایتی که من از ش نوشتم چرت میگه تو راس میگی!!!!!
یعنی شاهین نجفی یاس تهی پیشرو اینا برن کنار؟

آخه شاهین نجفی کیه که .... TongueTongueTongueTongue

(16-04-2014، 22:12)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بی ادب AngryAngryAngryAngryAngry
یاس کیه اصن آدمه شما به شاهین توهین میکنین منم به یاس میگم
آره من کلن با یاس مشکل دارم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5