انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تا کنون زشت ترین افراد مشهور جهان را دیده اید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مگی پاپ: او یک هنرمند امریکایی است که علاوه بر زشتی صورتش خیلی بد لباس هم هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا کنون زشت ترین افراد مشهور جهان را دیده اید 1
دوناتلا ورساچه:به گزارش پارس ناز او در دنیای مد یک ملکه واقعی بود تا اینکه با دیدن قیافه وی همه شوکه شدند. او بارهاو بارها تحت عمل جراحی زیبایی قرار گرفته است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوزلین وایلدنستین: نام او زن گربه نماست. او چندین عمل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جراحی زیبایی را به جان خرید تا همسرش را برگرداند.گفته میشود وی نزدیک به 4 میلیون دلار خرج عملهایش کرده است.
مارلین منسون: او چهره ای ترسناک دارد. چهره او بیشتر شبیه آرایشهای جشن هالووین است.
جوآن ریورز: او یک کمدین معروف است که به دلیل اعمال جراحی زیاد چهره ای مصنوعی پیدا کرده است.
تیلدا سوینستون:او یکی از بازیگران فیلم نارنیاست . علیرغم موفقیتهای کاریش چهره خوبی ندارد.
[url=http://www.parsnaz.ir/news_cats_1.html]تا کنون زشت ترین افراد مشهور جهان را دیده اید 1
استیو بوسمی: او در هالیوود خیلی مشهور است. اما چهره خیلی ترسناکی دارد که نیازمند عمل جراحی است.
تکراری اینو من گذاشته بودم
ممنون
خیلی زشـــــــــــــــــت بودن هیولا چهار سر بودن
ععععع خخخخخخخخخخخخ
تکراری
من ازاینازشت ترهم دیدم Confused
ممنون
(14-04-2014، 7:35)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تکراری اینو من گذاشته بودم
ناراحت نشو.خیلی وقتا آدم نمی دونه چه چیزایی تکرارین که میزاره
Undecidedخوب بودUndecided
صفحه‌ها: 1 2