انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جنیفر در لیست بد های تیلور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جنیفر در لیست بد های تیلور 1

جنیفر لوپز خواننده مشهور هالیوودی که در کنسرت تیلور سوئیفت شرکت کردن رفتار زشتی از خود نشان داد که موجب ناراحتی تیلور و دوستانش شد…..
خواننده آهنگ مشهور و موفق «داستان عشق» از جنیفر لوپز درخواست کرد که حضور کوتاهی در کنسرت او در لس آنجلس داشته باشد و جنیفر هم این پیشنهاد را پذیرفت اما ظاهرا” از این معامله چندان راضی نبوده است.
یک منبع خبری به استار مگزین گفت: «رفتار جنیفر با چندن نفر از دوستان نزدیک تیلور سویفت در پشت صحنه واقعا” بی ادبانه بود.»
«او برای آنها کاملا” روشن کرد که به هیچ وجه نباید کارهای او را نگاه کنند و یا با او صحبت کنند.»
«حالا دیگر جنیفر در لیست بدهای تیلور سویفت قرار گرفته و تیلور تصمیم گرفته است که دیگر در هیچ زمینه ای با جنیفر همکاری نکند و هرگز از او برای اجرای آهنگ در کنسرتهایش دعوت نکند. تیلور قبلا” هم افراد دیگری را در این لیست قرار داده است.»
حقش بود من بودم تازه چکشم میزدم اه اه دختره ی.........DodgyDodgy
تـیـلـور رو بـه جنیفر ترجیح میـدم!!

در واقـع جنیفر اصـن قـابل مقایسه با تـیـلـور نیس

باز من رفتم تو فـاز طرفداری تیلور|:

به این نتیجه رسیدم که باس خصومت ها رو کنار گذاشت

تیلور و هـری واس قدیماس!!نباس از تیلور بدم بیاد خواننده ی خیلی موفقی هم هست
(14-04-2014، 16:59)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کاش همه مثل تو فکر میکردن
بقیه وقتی یکی طرفدار یکی هستن
دیگه اگه اون کس هم اشتباه کرده باشه
فبول نمی کنن
UndecidedUndecidedUndecided جنیفر بی ادب
هر کی دوست داره برای تولدم که یکشنبه بود کادو یه شارژ همراه اول بفرسته
تیلکر بهترینه
(24-06-2014، 14:27)لیدا پرنسس قلب ها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر کی دوست داره برای تولدم که یکشنبه بود کادو یه شارژ همراه اول بفرسته

این جا باید درباره ی موضوع حرف بزنی نه اسپم الکی بدی-_-

(24-06-2014، 14:28)n@z@n!n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تیلکر بهترینه

تیلور عزیزم(:
(14-04-2014، 16:59)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

باهات موافقم بدجور