انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یاس یا....
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام اگه تکراریه واقعا عذر میخام

طرفدار کدومی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یاس یا.... 1
ی چن تا عکسم از هردو گزاشتم ک بی کیفیت نباشهBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یاس یا.... 1

یاس یا.... 1

یاس یا.... 1

یاس یا.... 1

یاس یا.... 1

یاس یا.... 1

یاس یا.... 1
خوب بسه دیگه بازم میگم اگه تکراری بود ببخشیدSadBig Grin
شاهین نجفیHeartHeartHeart
شاهین اولین کسی بود که رپ سیاسی اجتماعی رو اورد تو ایران وگرنه کی جرات داش اینارو بخونه
دیگه کسی شاهینو رپر حساب نمیکنه یه مدتیه رپو گزاش کنار
ما که مثه شما نیستیم بگیم سلطان رپ پارس پرچم یاس بالا پائینه
همینجور واس خودتون میبرینو میدوزین 
اینم رده بندی رپر های ایرانی تو دنیا
12_هیچکس
26_مهراد هیدن
36_ رضا پیشرو
40_شاهین نجفی
42_بهرام
43_یاس
51_حصین
59_ام جی
70_جی جی
88_ویلسون
الان داره داد میزنه که رتبه شاهین بالا تره
طرف دارمونم تو ایرانو فیسبوک از شما بیشتره
به چیتون مینازید؟
هرچی بهتون میگیم اینو جوا میدین
یاس سلطان رپ پارسه
پرچم یاس بالاست
شما جنبه ندارین شاهین گوش ندین
شاهین گوش کردن لیاقت میخواد
ببینید من اینو از خودم نزاشتم لطفن چرتو پرتم نگید بقیرو جا انداختی برین از مسئولا بپرسین
موضوع بسته باشه بهتره
هروقت یاد گرفتین بهم احترام بذارین بازش میکنم....