انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چند مطلب خنده دار ولی کم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
شرمنده ولی اینارو از تلوزیون گذاشتم 

دوتا زن و شوهر داشتن باهم صحبت میکردن که زنه به شوهره میگه اگه من یه روز بمیرم !!

مرده جلو صحبت شو میگیره میگه زبونتو گاز بگیر!!!!!زنه میگه مثلا من بمیرم تو چه طوری میشی؟ مرده میگه من دیونه میشم !!!زنه باکی هیجان میگه واقعا دیونه میشی؟؟مرده میگه ازاره 

زنه میگه پس تو دوباره زن نمیگیری؟؟؟؟؟؟مرده میگه ادم دیونه اختیارخودشو ندارهBig GrinBig Grin

زنه میره همون روز در خواست صلاق میگیره خUndecidedUndecided

یه روز یه خانمی رو دیدم که داره وارد مغازه ی خوارو بار فروشی رفت یه هو دست تو یه بسته شکلات گذاشت و گفت:اقا شما از این شکلاتو دارین 
_مرده جواب داد نه خانم همین امروز تموم شد((((::::

خانم رفت :cool::cool::cool:دیگه بر نگشت!!!!!!!خخخخخخخخخ

شما ها ماما ناتون مثل مامان من چیزای مهم خونه رو یه جایی میندازه(غذا ها )که هیچ کس نتونه پیداش کنه!!!ولی بعضی وقتا خودش یادش میرفت کجا گذاشته cryingcryingبیچاره ما گشنگی میکشیدیمcryingcrying

مورد داشتیم طرف با کلیپس زده یه ادمو فرستاده کما بیچاره هنوزم هنوزه تو کماست بیچاره SleepySleepySleepySleepy
SleepySleepySleepySleepy

یه روز یه مرد ه به زنش میگه تو منو دوست داری یا پول منو زنه میگه اول پنج تومن بده بعدا میگم !!!!TongueTongue

یه روز یه نفر داشته میمرده به پسرش یه چوب میده میگه بشکن پسره نمیتونه بشکنه !!Big GrinBig GrinTongue

پدره میگه خاک تو اون سرت میخواستم به تو نصیحت کنم حالا ولش کن !!!
ممنون!Big Grin
زیادم خنده دار نبودDodgy
چشم بابا خنده دار نیستSleepy
خوب بود.ممنون.
میسی خیلی خنده داربود Heart
بازم اگه تونستی بزار ...
نقل قول: خوب بود.ممنون.
خوش حالم خوشت اومد 
نقل قول: میسی خیلی خنده داربود چند مطلب خنده دار ولی کم 1
بازم اگه تونستی بزار ...

از تو هم ممنون .باشه چشم میذارمHeart
زیاد جالب نبودن