انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مانوئل نویر:به بازی چهارشنبه شب مقابل رئال مادرید میرسم!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مانوئل نویر که بدلیل مصدومیت دیدار جام حذفی مقابل کایزرسلاترن را از دست داد و گفته می شود در بازی شنبه شب بایرن مقابل برانشوایگ نیز در ترکیب مونیخی ها حضور ندارد.

مانوئل نویر:به بازی چهارشنبه شب مقابل رئال مادرید میرسم! 1مانوئل نویر:به بازی چهارشنبه شب مقابل رئال مادرید میرسم! 1" />

در اظهار نظری ابراز امیدواری کرد که با بهبود مصدومیت بتواند در دیدار مقابل رئال مادرید حضور داشته باشد.
نویر در گفتگویی با کانال تلویزیونی باشگاه بایرن گفت:" من احساس می کنم بسیار بهتر شده ام و به نظر می توانم برای دیدار چهارشنبه شب مقابل رئال مادرید بازی کنم."

نویر تمرینات بدنسازی خود را زیر نظر توماس ویلهلم پیگیری می کند تا به مرز آمادگی کامل و حضور در ترکیب بایرن مونیخ برسد. برای جلوگیری از تشدید مصدومیت نویر سرمربی تیم تصمیم گرفت تا از او در دو دیدار باقی مانده تا بازی بزرگ نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا استفاده نکند.

نویر در دیدار مقابل دورتموند از ناحیه عضله ی پشت ساق دچار مصدومیت شد و جای خود را به لوکاس ردر دروازه بان آماتورهای بایرن داد.