انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عکسای باحال(امیدوارم تکراری نباشه!)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
عکسای باحال(امیدوارم تکراری نباشه!) 1
جو گیری از نوع ژاپنی!

این مرد خوش ذوق یک آگهی ازدواج را بر روی سینه خود نصب کرده است که بر روی آن فاکتورهای مورد نظرش را هم نوشته است تا شاید به این ترتیب بتواند زوج مناسب خود را پیدا کند.البته گفتني است او هرجايي از اين آگهي استفاده نميکند و تنها در مکانهاي خاصي آن را به گردن دارد.

او می گوید: این اصلا یک شوخی نیست و من کاملا در کارم جدی هستم! او معتقد است افرادی در سنین کم دلایل متنوعی برای ازدواج دارند ولی در سن و سال من ، فقط به دنبال یک همراه واقعی هستم.

حمل تخم مرغ به شیوه ای جالب توسط پسر تخم مرغ فروش در طی تظاهرات چند صد نفر از تجار برای اعلام درخواست صلح دولت با شورشیان در مذاکرات پیش رو در جمهوری آفریقای مرکزی.
واقعا گاهی اوقات باید هیچی نگفت و فقط به چشمای طرف نگاه کنی!!!!!

عکسای باحال(امیدوارم تکراری نباشه!) 1عکسای باحال(امیدوارم تکراری نباشه!) 1عکسای باحال(امیدوارم تکراری نباشه!) 1

آدم با دیدن شاهکار این دو نفر یاد "پت و مت" میافته! البته بدون اقراق این دوتا از پت و مت هم باهوش ترند!

بدون شرح!!!
مرسی باحال بود
خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی باحال بود ....مر30 عزیز HeartBig GrinTongueSmile
(18-04-2014، 17:56)فاطمه:ef نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی باحال بود ....مر30 عزیز HeartBig GrinTongueSmile
جدی میگی یا تعارفه؟؟!!Undecided
قشنگ بود مرسی
خخخ مرسی (:
قشنگ بود تکراری ام نبود
من قبلا ندیده بودم
باحال بود دمت گرمSmile
ممنون از همه!Big Grin:cool:
جالب بود تشکر!
صفحه‌ها: 1 2