انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 من نمیدونم اون طرفدارنما با خودش چی فکر کرده که اون کاغذ رو به دست گرفته و اومده کنسرت.ترروریست چون مسلمونه؟نه عزیزم تروریست به شخص دیگه ای گفته میشه نه به یه پسر که فقط با خوندنش زندگی خیلی هارو نجات داده.یه کم فهم هم بد چیزی نیست.قصدش چی بوده من نمیدونم ولی زین رو با این کارش ناراحت کرده. اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1
آخی ولی بزرگ میشه یادش میره
زین خیلی باشعور و فهمیدس هر کس دیگه ایی بود میزدش این دلیل نیست ک زین مسلمونه تروریست هم باشع
اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 در این تصویر هم ی طرفدار از هیجان زیاد (دختر) کفشو پرت میکنه ک ب جا حساس هری میخوره

و اینم ی چند تا عکس از وان دایرکشنی ها با جاستین بربری خیلی با هم صمیمی ان اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1

و اینم عکس بچگی هاشون اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1

. اینم دستمال توالت وان دایرکشن اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1

اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اینم ی دوتا عکس برای امضا اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1

لوییس تصمیم گرفته که از این به بعد موهاشو رنگ قرمز کنه به نظر من رنگ قبلی موهاش بیشتر بهش میومد نظر شما چیه؟؟؟؟ اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1

گفته شده که لیام پاین به اصرار پدرش می خواد گروه وان دایرکشن رو ترک کنه اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1
(23-04-2014، 12:21)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخــر من نفهمیــدم چـشآی زیـن چه رنگیـه ؟!

قهو ه ایی تیره
هوممم!
از *** بودن اون طرفدار بگزریم...
حــآمد این خبر قدیمیه و قبلا فاطی دربارش پست زده بود!
لدفن ویرایش کن تا نبستن!

عکسا خوجله!
ممنون!HeartHeart
جاش اینجا نیست باید توی اهنگ و موسیقی باشه
(23-04-2014، 20:28)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هوممم!
از *** بودن اون طرفدار بگزریم...
حــآمد این خبر قدیمیه و قبلا فاطی دربارش پست زده بود!
لدفن ویرایش کن تا نبستن!

عکسا خوجله!
ممنون!HeartHeart

هیــــــــــــــــــــــــم هر شب بهش خبر اضافه میکنم کیانا جون ممنونم نظر لطفته ^_^

اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 بیا این جدید ترین طرح لیوان وان دایرکشن من که تو این لیوان آب خوردم رفتم تو فضا عالیه!!!

اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اینم ست دخترونه گروه وان دایرکشن

گروه وان دایرکشن برای ضبط موزیک ویدئوی جدیدشون سفری به آفریقا داشتن و لباسای سفرشون که خیلی هم تمیز نیست رو برای فروش گذاشتن و قرار شده درآمد حاصل از فروش لباس ها رو برای بچه های نیازمند جمع کنن آفرین پسرای خوب اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1

خبر خوش موزه ی مادام توسو در لندن قرار شده که مجسمه های گروه وان دایرکشن رو بسازه اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1 اخبار عکس و اتفاقات مهم در وان دایرکشن ( وان دایرکشنی ها بیان) 1
منتقل شد خوانندگان497
گوش کن عزیز من لویی میخواد گروه رو ترک کنه و این خبر رو هم خود لویی تایید کرده:cool:در ضمن خبر هات هم خیلی قدیمیهhttp://www.flashkhor.com/forum/images/smilies/dodgy.gif
صفحه‌ها: 1 2