انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: انتخاب کریس جنربه عنوان مدیربرنامه های سلنا فقط شایعه بوده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
- همونطور که میدونین جديداً شايعه شده بود كه سلنا كريس جنر رو به عنوان مدير برنامه هاش بجاي خانوادش استخدام كرده بود اما اين خبر تكذيب شد و کاملا شایعه بوده که در یکسری از سایت ها که منبع مشخصی ندارن فقط برای بالابردن امارسایت منتشر شده است و دلايل زيادي بخاطرش اومد كه يكي از اونا شلوغ بودن سر ِجنيفر و مشغول بودنش با بچه هاش بوده است.(همونطورکه میدونین امروزا خبرهای زیادی از سلنا منتشر میشه و درسایت ها گذاشته میشه ولی هیچکدوم منبع خاصی ندارند و ممکنه که خبر فقط شایعه باشه .پس تا قطعی نشدن هیچ خبری ازسلنارو باور نکنین )به گزارش ديزني دريمينگ سلنا با يه تيم مديريت قرارداد بسته. مثل اينكه تاييد شده كه سلنا WME و Brillstein رو به عنوان مدير برنامه هاش استخدام كرده.
سلنا از اين تيم مديريت توقع داره تا بطور جدي تو ضبط فيلمها و آهنگهاي جديد كمكش كنن. سلنا الآن بيشتر دلش ميخواد از كارهاي كودك و نوجوان به سمت گروه بزرگسال بره و براي اونا هم موزيك ويديو و فيلم و آهنگ توليد كنه و فكر ميكنه كه اگه هنوز هم خانوادش مدير برنامه هاش بودن نميتونست اين كارو انجام بده
انتخاب کریس جنربه عنوان مدیربرنامه های سلنا فقط شایعه بوده 1
یه نطری چیطی
این هنه بازدید داشته یک نفر نظر نداده
نچ نچ نچ
خجالت نمیکشین نظر نمیدین؟
بیا اینم نظر خیالت راحت شد؟

سلنا اگه یکی دیگه مدییر برنامش بود بهتر بود
موضوعت خیلی جرت بود.کی براش مهمه که مدیر برنامه سلنا کیه؟تازه نظرم میخوای
(02-05-2014، 14:20)mehrzad 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موضوعت خیلی جرت بود.کی براش مهمه که مدیر برنامه سلنا کیه؟تازه نظرم میخوای

اوهه
میدونی من اینو کی نوشتم

بعدشم از تو که نظر نخواستم
بیرون هرری
میشه دقیقا بگی از کی نظر میخوای؟؟؟
(02-05-2014، 14:29) نقل قول: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه دقیقا بگی از کی نظر میخوای؟؟؟
از منDodgy
به تو ربطی نداره
شاید واس تومهم نی ولی واس بقیه مهمه
من اگه جای تو بودم فرار میکردم
اسپمم ندهDodgy
از عمت نظر میخوام
پررو
بعدشم یه جلسه اشنایی برای لب بالایی و پایینیت بزار که اشنا شن و تو خفه شی
اخه چرا کم میاری توهین میکنی؟من که بت چیزی بگم گریت میگیره بدبخت.اصلا تو كريس جنرو میشناسی؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6