انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کی این فیلمو یادشه؟؟؟؟ بیا ببین خاطرات کودکیت زنده میشه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کی این فیلمو یادشه؟؟؟؟ بیا ببین خاطرات کودکیت زنده میشه 1

ببین تا آخر خیلی قشنگه بهترین طنزه مهران مدیری بود خوشت اومد سپاس بده اگ چیزیم در موردش دوسداری بگو من که بچه بودم میشستم تا ساعت 9 شه شبهای برره ببینم خیلی حال میداد امروز با دیدنش یاد بچگیم افتادم یادش بخیر!!!!

اوناییم که میایید میگید بی کیفیته پستم قبول ببخشید اما به یاد بچگیم حال کردم بازارم
مرسی داداشا وآجیای گله خودمکی این فیلمو یادشه؟؟؟؟ بیا ببین خاطرات کودکیت زنده میشه 1
هه اتفاقا هنو میبینمش ...Heart
تکرارشو میبینم وقتی میذاشتش 2یا3 سالم بیشتر نبوده البته ی به گفته ی مادرم
قشنگهTongue
نباید میذاشتی تو گفتگوی آزاد
سلام.
ممنون.
داداش چند سالته که با این فیلم یاد بچگی هات افتادی؟!
تو شبکه tik tv  نشون می ده
(21-04-2014، 15:54)Ashkan Fadaei نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام.
ممنون.
20 سال یه وقت سپاس ندین

(21-04-2014، 15:52)SÅℋAℕⅅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون بحث میکنیم گفتم اینجا باشه بهتره

(21-04-2014، 16:19)mahdi1441 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-04-2014، 15:54)Ashkan Fadaei نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام.
ممنون.
20 سال یه وقت سپاس ندین

(21-04-2014، 15:52)SÅℋAℕⅅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون بحث میکنیم گفتم اینجا باشه بهتره
سپای نداشت خوندید رفتید نچ  نچ  نچ p345nky
ممممممممممممممممممممممن
این که مال بوقه
اون موقع برام خیلی جذابیت داشت خیلی دوسش داشتم ولی الان کمتر شدع -__- ممنونم سپاس