انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دوستی دلیل ندارد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستی دلیل ندارد 1
روزی دختری از پسری که عاشقشبود پرسید : چرا مرا دوست داری ؟ چرا عاشقم هستی ؟ پسر گفت : نمی توانم دلیل خاصی را بگویم اما از اعماق قلبم دوستت دارم دختر گفت : وقتی نمی توانی دلیلی برای دوست داشتن پیدا کنی چگونه می توانی بگویی عاشقم هستی ؟!!!! پسر گفت : واقعا دلیلش را نمی دانم اما میتوانم ثابت کنم که دوستت دارم دختر گفت : اثبات؟!!!! نه من فقط دلیل عشقت را می خواهم  شوهر دوستم به راحتی دلیل دوست داشتنش را برای او توضیح می دهد اما تو نمی توانی این کار را بکنی !!!! پسر گفت : خوب  من تو رو دوست دارم چون زیبا هستی  چون صدای تو گیراست  چون جذاب و دوست داشتنی هستی  چون باملاحظه و بافکر هستی چون به من توجه و محبت می کنی  تو را به خاطر لبخندت دوست دارم  به خاطر تمامی حرکاتت دوست دارم  دختر از سخنان پسر بسیار خشنود شد چند روز بعد دختر تصادف کرد و به کما رفت پسر نامه ای را کنار تخت او گذاشت نامه بدین شرح بود : عزیز دلم !!!تو رو به خاطر صدای گیرایت دوست دارم  اکنون دیگر حرف نمی زنی پس نمیتوانم دوستت داشته باشم دوستت دارم چون به من توجه و محبت میکنی چون اکنون قادر به محبت کردن به مننیستی نمی توانم دوستت داشته باشم تو را به خاطر لبخندت و تمامی حرکاتت دوست دارم  آیا اکنون می توانی بخندی ؟ می توانی هیچ حرکتی بکنی ؟ پس دوستت ندارم اگر عشق احتیاج به دلیل داشته باشد در زمان هایی مثل الان هیچ دلیلی برای دوست داشتنت ندارم آیا عشق واقعا به دلیل نیاز دار؟ نه و من هنوز دوستت دارم عاشقت هستم

3پاس ونظر یادتون نره
خیلی قشنگ بود بازم بذار عاشق عکسشم
دوستی... UndecidedUndecided
اسپــما پــاک شُــد !
برسیــن. : جواب نظراتو ندید !((درصورت لزوم اینکارو کنید چون اسپمه ))
دفعه بعدی اخطار !