انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ×[سـو اسـتـفـاده از هـری اسـتـایـلـز ]× -_-
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
یکی از اشنایان هری که مثلا دوستش بوده و اسمی ازش برده نشده به خانه ی هری رفته و عکس هایی از هری و خودش گرفته تا بتونه از طریق اون عکسا به سایت های dating بره

و دخترا رو راضی کنه که باهاش دوست بشن!!!!!!!

و...

وقتی هری متوجه ی این موضوع شده خیلی عصبانی شده و همچنین خیلی ناراحت!

یک منبعی گفته: هری خاکستری شده بود وقتی تصاویرش نشان داده شد!!

_هری از دوستش خواسته بود تا عکس هارو پاک کند!!! و به دوستش گفته بود: باورم نمیشه تو از من استفاده کردی تا اون ها رو جذب خودت کنی!! این کارت خیلی سطح پایینه!

و دوستش در جواب گفته بود: باورم نمیشه اینقدر خوخواهی!!! نه من عکسارو حذف نمیکنم !!!

البته اعمال این دوست به اصطلاح می تواند پیامدهای بدی در هری داشته باشد، به خصوص اگر او وانمود کند که خود هری است!

و خب این موضوع میتونه برای طرفدارای کم سن و سال مشکلات زیادی به وجود اورده باشه مخصوصا اگر دوست هری هنوز باهاشون در تماش باشه!!!

×[سـو اسـتـفـاده از هـری اسـتـایـلـز ]× -_- 1

+سیبیلـای هـریـو ♥_♥ آخییی^_^ خخخ
ای کثافتای بی فرهنگگگگ -_- عاشقتونم پسراا |: مُراقب خودتون باشید :| .. با غریبه ها صُحبت نکُنید خیلی بهشون گُفتم ولی کو گوش

شنـوا!؟ |: فدا مدا عشقمممم (;
لینکشو بزار تو تاپیک طرفدارن Angel
چه عقده ای بوده طرف:|
از این راه استفاده کرده تا دخترا رو جذب کنه؟:|
چه ادمایی پیدا میشن-__-
بيچاره ها علاوه بر اين همه فشار بايد بيان دوستاشونم جمع كنن Undecided
وختیـــــــــــــ هری متوجه شد...؟؟؟
مگـــــــه وختی عکس میگرفته طرف هری خاب بودع ؟؟؟
:hiccp:
(22-04-2014، 19:17)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وختیـــــــــــــ هری متوجه شد...؟؟؟
مگـــــــه وختی عکس میگرفته طرف هری خاب بودع ؟؟؟
:hiccp:

نـه بـابـا مثـلـا خونـشـون میومـده دوستش بـا هـم عـکـس میگرفتن !!
سریکه عقده ایه عوضی :/ !! اگه من جای هری بودم زندت نمیزاشتم -__-

هری پسر خوبیه (: عزیزم آزاری ب کسی ندارع ^___^

سپاس فاخطی عشخولک (:
(26-04-2014، 22:46)clara نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطمه؟؟؟؟
خخخخخ اوا نصف داستان ترجمه نشده!!!!!اخه کلا یارو واسه یک چیزه دیگه استفاده میکرده!!!!!Big Grin

سانسوره ! Angel |:
هری نبــآید با همچیــن بی کلـآسـآیی دوس شــه!
صفحه‌ها: 1 2