انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عکس های جالب و بسیار کم یاب از بازی دیشب ، « رئال مادرید - بایرن مونیخ » !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این سبک پاس پاس پاس نسخه اش رو مورینیو قبلا پیچیده بود .
الان هم کارلتو نشون داد با سه تا پاس هم میشه گل زد نه 667 تا پاس بدی ولی نتونی گل بزنی !

عکس های جالب و بسیار کم یاب از بازی دیشب ، « رئال مادرید - بایرن مونیخ » ! 1
آخ دلم واسش سوخت .. عکس های جالب و بسیار کم یاب از بازی دیشب ، « رئال مادرید - بایرن مونیخ » ! 1
این چه گناهی کرده که طرفدار غارسا شده ؟! عکس های جالب و بسیار کم یاب از بازی دیشب ، « رئال مادرید - بایرن مونیخ » ! 1

میگ بیل ! عکس های جالب و بسیار کم یاب از بازی دیشب ، « رئال مادرید - بایرن مونیخ » ! 1

دسیما نزدیک تر می شود .. عکس های جالب و بسیار کم یاب از بازی دیشب ، « رئال مادرید - بایرن مونیخ » ! 1

خدا کنه چیزیش نشده باشه .. عکس های جالب و بسیار کم یاب از بازی دیشب ، « رئال مادرید - بایرن مونیخ » ! 1

منبع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار ورزشی و حواشی ورزشی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب خیلی حال کردم بایرن مونیخ باخت.
به افتخار هرچی رئالیه495
من یه ساندویچ به رفیقم باختم کاش رئال می باخت
بازم مثل همیشه رئال برنده میشهBig Grin
بابا شانسی میبرن این رئالیا وگرنه داداش من که 4 سالشه بهتر بازی میکنه
آره ولی امشب به امید خدا 5تا میخورن