انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: فاحشه ( داستان واقعی)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
این واقعیته و ظلم به دختر پاک و معصوم
پسر گفت: اگر می خواهی با هم بمانیم باید همه جوره با من باشی
دخترک که به شدت پسر را دوست داشت گفت: باشه عزیزم هر چه تو بگویی.
پسرک دختر را عریان کرد، دختر آرام میلرزید ولی سخن نمی گفت می ترسید عشقش ناراحت شود... پسرک مانند ابری سیاه بدن ...
...
د...ختر را به آغوش کشید و بدون کوچکترین بوسه شروع کرد... دخترک آهی کشید و پسرک مانند چرخ خیاطی بالا و پایین می شد... دخترک بدنش می سوخت ولی صدایی نمی آمد... پسرک چند تکان خورد و در کنار دخترک افتاد، دختر با لبخند گفت: آرام شدی عروسکم؟؟؟ پسرک آرام خندید، لباسهایش را پوشید و رفت... دخترک ساعتی بعد تلفن را برداشت و زنگ زد و گفت: سلام عشقم ولی پسرک مانند همیشه نبود و تنها گفت: دیگر به من زنگ نزن و قطع کرد... دخترک عروسکش را بغل گرفت و در کنج اتاقش آرام گریست... چند سال گذشت... تبریک می گویم به پسرک! همان دخترک زیبا شد فاحشه قصه ما - فاحشه سیگارم تمام شده تو سیگار داری؟ فاحشه آرام می گوید: چرا به دیگران نگفتی به جرم عاشق شدن فاحشه شدم؟ فاحشه  ( داستان واقعی) 1 فاحشه  ( داستان واقعی) 1 فاحشه  ( داستان واقعی) 1
احساسات آدمو با این داستانا جریحع دار میکنین!ممنون!Big Grin
خریت محض از طرف دختره بوده
حالا پسره به کنار...
آخ آخ آخ Big Grin
حامد داستان صحنه دارمیزاری؟؟؟؟
نچ نچ نچ نچ!
دستت درد نکنه...
قشنگ بود....
نچ نچ نچ
مرسی
(24-04-2014، 18:54)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حامد داستان صحنه دارمیزاری؟؟؟؟
نچ نچ نچ نچ!
دستت درد نکنه...
قشنگ بود....

تولو خدا ب داداشم نگوع:rum::rum::rum::rum: قول میدم دیگه نزارم پسرع خوبی شم :ngh::ngh::ngh:
خریت از دختره بود.
و اینو بگم موضوعت تکراری هس
(24-04-2014، 18:59)...asall... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خریت از دختره بود.
و اینو بگم موضوعت تکراری هس

لینک؟
....................
صفحه‌ها: 1 2 3