انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کنسرت «فرزاد فرزین» پیش از یک اتفاق ویژه!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خواننده آلبوم «شخصی» نخستین اجرای زنده خود را در سال جدید در سالن نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه می‌برد.

فرزاد فرزین که از ابتدای امسال در شهرستان‌های مختلف کشور به اجرای برنامه پرداخته است، نخستین اجرای بهاره خود را در تاریخ ۳۰ اردیبهشت روی صحنه خواهد برد تا در روزهایی که بازار کنسرت‌های پاپ دوباره قرار است داغ شود، این خواننده نیز کنسرت‌اش را روی صحنه ببرد.

فرزین درباره این اجرا و برنامه‌هایش برای کنسرت پیش رو به «موسیقی ما» گفت: «یک دنیا انرژی دارم و سال جدید با چند خبر خوب برای من آغاز شده که در روزهای آینده این اخبار منتشر خواهد شد و همین اتفاقات باعث شده انرژی ویژه‌ای برای دیدار با دوستداران‌ام داشته باشم.»

وی درباره جزئیات بیشتر این اتفاقات به قول خودش «ویژه»، گفت: «فعلا نمی‌توانم بیشتر در این باره صحبت کنم. ولی در روزهای آینده و پس از انجام مقدمات انتشار خبر، قطعا اطلاع رسانی خواهیم کرد و امیدوارم جامعه موسیقی کشور در سال جدید اتفاقات خوب و روزهای پرتنوعی را تجربه نماید.»

فرزین در پاسخ به انتشار برخی صحبت‌ها مبنی بر دوری یکی دو ماهه‌اش از صحنه اجراهای زنده در کشور و دلایل آن نیز توضیح داد: «این دوری دلیل‌اش‌‌ همان خبری ست که در روزهای آینده منتشر خواهد شد ولی قطعا با دستی پر درتابستان به دیدار دوستدارانم خواهم رفت.»

گفتنی‌ست کنسرت اردیبهشت ماه فرزاد فرزین به همت شرکت «رویال هنر پارس» برگزار خواهد شد و با توجه به استقبال دوستداران این خواننده از بلیت فروشی این برنامه، پیش بینی می‌شود این اجرا برای یک شب دیگر نیز تمدید شود.

کنسرت «فرزاد فرزین» پیش از یک اتفاق ویژه! 1
مرسی Heart