انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جک و ایا میدانید های طنز♥
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

آیا می دانید : نه کوه به کوه می رسه ، نه آدم به آدم !؟

آیا می دانید : ته خیار سرشار از ویتامین حقیقت است ؟

آیا می دانید : روغن مار ۱۰۰% گیاهی به فروش میرسد !؟
آیا می دانید : اگر تانک رو تو دنده روشن کنین، شلیک میکنه!؟

آیا می دانید : ته بستنی قیفی میهن تکه ای از بهشت است !؟

آیا می دانید : واژه “آی کیو” مخفف عبارت “اینترنشنال کودن” میباشد!؟

آیا می دانید : اگر هندزفری رو اتو هم بکشیم بعد دو دقیقه گره می خوره!؟

آیا می دانید : شبی که قهر کنی و شام نخوری درازترین شب سال است!؟

آیا می دانید : این روزا خریدن آدما راحت تر از خریدن گوشت و مرغ و برنجِ !؟

آیا می دانید : ۱ هفته رژیم حرفه ای شما با ۱ ساعت پرخوری بر می گرده !؟

آیا می دانید : دکمه آسانسورو پشت هم تند تند بزنی‌ آسانسور زودتر نمیاد!؟

آیا می دانید : فقط یه ایرانی میتونه هرچی افتاد زمین با فوت ضدعفونی کنه!؟

آیا می دانید : اگه تو مسیری هستی که ترافیک نیست ، قطعا اشتباه اومدی !؟

آیا می دانید : ۶ روز اول بعد از تعطیلات آخر هفته همیشه سخت ترین روزهان !؟

آیا می دانید : از بس حقمونو خوردن که اگر بگیریمش فک میکنیم هدیه است !؟

آیا می دانید : شاترهای نون لواشی استعداد خوبی در استایل رپ خونی دارن !؟

آیا می دانید : والیبال نسخه شدیدتر بازی “نذارین بادکنک زمین بخوره” هستش !؟

آیا می دانید : تمام بانک های خصوصی ایران، نخستین بانک خصوصی ایران هستند!؟

آیا می دانید : خبرگزاری “مادر-خاله” سریع ترین و موثق ترین خبرگزاری بین فامیلیه!؟

آیا می دانید : همیشه توی تاکسی اون کسی که اون ته نشسته ، زودتر پیاده میشه!؟

آیا می دانید : لذت باز و بسته کردن در باطری کنترل از دیدن خود تلوزیون بیشتر میباشد !؟

آیا می دانید : دقیقا همون مسیجی ارسال نمی شه که ۲۰ دقیقه طول کشیده تایپش کنی !؟

آیا می دانید : در خانه ما شام به اندازه ای درست میشود که فردا ظهر هم ادامه اش رو بخوریم !؟

آیا می دانید : اگه دکمه صدای تلفونو بعد از رسیدن به حد اکثر ده بار بزنی صداش بیشتر نمیشه!؟

آیا می دانید : در ایران هنگام رد شدن از خیابان های یک طرفه اگر به دو طرف نگاه نکنید می میرید !؟

آیا می دانید : یادگاری های روی دیوار و صندلی کلاس های دانشگاه آموزنده تر از حرف های استاده !؟

آیا می دانید : انسان ها به جز کودکِ درون یک عدد خر درون دارند که گاهی زمام امور را به دست می‌گیرد !؟

آیا می دانید : یه گند کاری هایی هست اینقد ضایعه که برا خودتم نمیتونی تعریف کنی چه برسه به دیگران!؟

آیا می دانید : با این کارتی که داری به جای گرفتن پول نقد هیچ غلط دیگری نمیتوانید بکنید چون توش پول ندارید!؟

آیا می دانید : با حذف جمله “خب دیگه چه خبر” از زبان پارسی ارزش سهام مخابرات با کاهش ۸۰ درصدی مواجه میشود!؟

آیا می دانید : برنامه نویس کسی است که مشکلی که از وجودش بی خبر بودید را به روشی که شما نمی‌دونید حل می‌کند!؟

آیا می دانید : احتمال دیده شدن اشخاص محترم در حالتی که شما انگشتت تا مچ تو دماغته به مراتب بیشتر از وقت های عادی میباشد !؟

آیا می دانید : کسانی که در روز ۱۱ ساعت پشت میز می‌نشینند نسبت به کسانی که ۸ ساعت پشت میز می‌نشینند، ۳ ساعت بیشتر پشت میز می‌نشینند !؟
منبع:kamyab.ir

پیدا کردن یک مرد با احساس و معتمد,از پیدا کردن 1 مارمولک پرنده سخنگو ی یهودی بنفش شاخدار خالدار 55 ساله در اقیانوس منجمد جنوبی سخت تره!

.

مامان همه جم تی وی و فارسی وان نیگا میکنن اونوقت مامان ما هر روز کشتی کج نیگا میکنه,شجرنامه همشون بلده,حالا اینکه چیزی نیس,هر روز رو شستن ظرفا شرط میذاره!!!

بقیه جک های خنده دار در ادامه مطلب...

درسته ته ریش ادم رو جذاب میکنه
ولی به بعضی از این دختر دبیرستانیا اصلا نمیاد!!!

اس ام اس های خنده دار جدید

ﮐــﺎﺭﺕ ﺷﺎﺭﮊ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺩﺍﺩﻡ به ﺑﺎﺑﺎﺑﺰﺭﮔﻢ ﻣﯿﮕﻢ ﺑﺨﻮﻥ ﺭﻣﺰﺷﻮ ﻣﻦ ﺑﺰﻧﻢ ؛
ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻪ ﻣﯿﮕﻪ ﻫﯿﻔﺪﻩ ﺗﯿﻠﯿﺎﺭﺩﻭ ﻧﻬﺼﺪﻭ ﻧﻮﺩ ﻭ ﺳﻪ ﻣﯿﻠﯿﺎﺭﺩ ﻭ ...

سایت جک و لطیفه

مردی که به زنش خیانت نکنه به خودش خیانت کرده

یکی از دوستای عزیزمون در تایلند

جک های خنده دار

انقدری که این رپرا دم از وطن پرستی میزنن
ستارخان و باقرخان نمی زدن !

سایت 9جک9

تو باشـــی ...
شَراب قرمز باشـــه ...
اون دوستت بود ، ساپورت گورخری داشت؟
اونــم باشه Smile)

جک و لطیفه

سیاست های غلط به اینا میگن:
ثیاثت , صیاصت, ثیاثط , صیاصط , سیاسط ....

وبلاگ جک

گاهی اوقات خانومها فکر میکنن عصبانین ولی فقط گشنشونه

لطیفه های خنده دار

تو کره صدا بزنی " کیم " همه بر میگردن !

یه چیزی تو مایه های "مهندسه" خودمونه.........!!!

جک

یكى از شرایط ناز كردن ناز بودنه

تو دیگه چرا میمون

جک جدید

استقبال زنان دهاتی از شوهر چوپانشان:

پسرم صدای سگ میاد ببین پدرته؟

صدها جک

شوهری یك پیامك به همسرش إرسال كرد:
سلام من امشب دیر میام خونه، لطفا همه لباسهای كثیف من رو بشور و غذای مورد علاقه ام رو درست كن.
ولی پاسخی نیومد!

پیامك دیگری فرستاد:
راستی! یادم رفت بهت بگم كه حقوقم اضافه شده و اخر ماه میخوام برات ماشین بخرم.

همسر
وای خدای من واقعا

شوهر
نه میخواستم مطمئن بشم كه پیغام اولم به دستت رسیده Smile)

اس ام اس جک

طرف تو سفر حج نماز نمیخوند، بهش گفتن چرا نمیخونی؟
گفت: اون موقع که پول ریختیم به حساب به ما گفتن همه چیز با خود کاروانه!!

منبع:jojosms.ir

روزی مردی به سفر میرود و به محض ورود به اتاق هتل ، متوجه میشود که هتل به کامپیوتر مجهز است . تصمیم میگیرد به همسرش ایمیل بزند . نامه را مینویسد اما در تایپ ادرس دچار اشتباه میشود و بدون اینکه متوجه شود نامه را میفرستد . در این ضمن در گوشه ای دیگر از این کره خاکی ، زنی که تازه از مراسم خاک سپاری همسرش به خانه باز گشته بود با این فکر که شاید تسلیتی از دوستان یا اشنایان داشته باشه به سراغ کامپیوتر میرود تا ایمیل های خود را چک کند . اما پس از خواندن اولین نامه غش میکند و بر زمین می افتد . پسر او با هول و هراس به سمت اتاق مادرش میرود و مادرش را بر نقش زمین میبیند و در همان حال چشمش به صفحه مانیتور می افتد:

گیرنده : همسر عزیزم
موضوع : من رسیدم

میدونم که از گرفتن این نامه حسابی غافلگیر شدی . راستش انها اینجا کامپیوتر دارند و هر کس به اینجا می اد میتونه برای عزیزانش نامه بفرسته . من همین الان رسیدم و همه چیز را چک کردم . همه چیز برای ورود تو رو به راهه . فردا میبینمت . امیدوارم سفر تو هم مثل سفر من بی خطر باشه . وای چه قدر اینجا گرمه !!

نوشته های از آب گذشته!!!!

جکهای ملانصرالدین

ملا در بالای منبر گفت : هرکس از زن خود ناراضی است بلند شود. همه ی مردم بلند شدند جز یک نفر. ملا به آن مرد گفت : تو از زن خود راضی هستی؟ آن مرد گفت : نه ... ولی زنم دست و پامو شکسته نمی تونم بلند شم!

یک روز ملانصرالدین خرش را در جنگل گم می کند. موقع گشتن به دنبال آن یک گورخر پیدا می کند. به آن می گوید: ای کلک لباس ورزشی پوشیدی تا نشناسمت!

لطیفه

مردی که در و پنجره می ساخت رفته بود خواستگاری، پدر عروس پرسید : آقا داماد چه کاره اند؟ داماد خواست کلاس بذاره گفت : من ویندوز نصب می کنم!!!

غضنفر رو برای اولین بار می برند توی هلی کوپتر ، توی آسمان از سمت چپی اش می پرسه : شما گرمتونه ؟ طرف می گه : نه. از سمت راستی اش می پرسه شما گرمتونه ؟ اون یکی هم می گه نه. بعد غضنفر بلند می گه : آقای خلبان هیچ کس گرمش نیست. اون پنکه سقفی رو خاموشش کن (پره های هلی کوپتر!)

یه بار یه دیوونه دنبال رئیس بیمارستان می اندازه . خلاصه رئیس بیمارستان رو تو یه بن بست گیر میاره. رئیس بیمارستان با ترس می گه از جون من چی می

خوب بود؟نظر بدید که بدونم خوبه یانه
مرسی اجی
منتقل شد_اسبم نديد
خیلی خوب بود
اگه میشه بازم بذار
چه قد زیاد بودن
عالی بود
بازم بزار عزیزم
HeartHeartخخخ مرسی عزیزمHeartHeart
ایا میدانید
مدیرهای عزیز جز گفتن اسپم ندهید هیچ کاری از اون ها بر نمی ایدAngry
سرکاریم
دمت به اندازه ی دمای جوش هسته ای(15000000درجه)گرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
آیا میدانید ها خیلی باحال بودن
صفحه‌ها: 1 2