انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: باز هم یک دختر ایرانی در مراسم ملکه جهانی ۲۰۱۳ + تصاویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مسابقات ملکه ی جهانی توسط سازمان جهانی یونسکو روز ۲۷ژانویه در سبان تیاتر در شهر بورلی هیلز برگزار شد.خانم گلسا سرابی دختر ایرانی آمریکایی در این مسابقات با ۵۷ شرکت کننده دیگر از کشورهای مختلف به رقابت پرداخت و در رده ی ده نفر برتر این مسابقات قرار گرفت .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز هم یک دختر ایرانی در مراسم ملکه جهانی ۲۰۱۳ + تصاویر 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مه لقا از این خوشگلتره
(30-04-2014، 16:01)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مه لقا از این خوشگلتره

اونکه هم عمله کجاش قشنگه Dodgy
زیادم خوشکل نیست قیافه اش معمولیه
خداوكيلي نازه!!!!
بده
بابا
crying
من که افتخار نمی دمBig Grin
خوشکلهHeart
از من كه خوشگل تر نيس
(06-05-2014، 10:49)نيوشا22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از من كه خوشگل تر نيس

اعتماد به سقفت تو حلقمBig Grin
بلع....چی فک کردین....دخترای ایران از جنیفر فر لوپز هم قشنگ ترن
صفحه‌ها: 1 2