انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هدیه 1 میلیاردی رئیس شرکت sm برای غرق شدن کشتی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خیلی از هنرمندان کره برای عملیات نجات قربانیان کشتی غرق شده و برای خانواده های قربانیان پول اهدا کردند و حالا Lee Soo Man رئیس کمپانی SM Entertainment با مبلغ 1 میلیارد وون رکورد دار این اهدائی ها شد

هدیه 1 میلیاردی رئیس شرکت sm برای غرق شدن کشتی 1
به گفته صلیب سرخ ملی کره Lee Soo Man و کمپانی SM  هر کدام به مبلغ 500 میلیون وون اهدا کردند که جمعاً معادل 1 میلیارد وون شد . Lee Soo Man خواسته این پول صرف خانواده هایی شود که از این فاجعه درد کشیده اند .

خودش در این باره اظهار داشته :  پدران و مادرانی بودند که امید داشتند فرزندانشان به آرزوهایشان برسند و به اشتراک گذاشتن این امید و آرزو را با هنرمندانی که مثل پسران و دختران من هستند ، قلب من بسیار درد کشید و به خانواده های این فرزندان فکر کردم و آن قربانیانی که فرصت نکردند به رویاهای خود دست پیدا کنند . من مدام به دنبال پیدا کردن راهی هستم برای حمایت و کمک به این خانواده ها و ابراز همدردی با آنها .

به گفته صلیب سرخ ملی کره کل این مبلغ دریافتی به خانواده های قربانیان اهدا خواهد شد .

پیش از این نیز کمپانی SM با به تاخیر انداختن انتشار آلبوم EXO و لغو کلیه برنامه هایش همدردی خود را ابراز کرده بود .
ممنون
HeartHeartدمش گرمBlushBlush
ممنونBlushHeartHeart