انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: قآب گوشی برای آیفون ( خیلی خآصن نیای از دستت رفته )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
یه بار دیدم ای موضوعو گذاشتن ولی فقط قاب بودن ولی اینا قابایی جالب با توضیحاتی با حال هستن که هر قاب تو رو به یاد یه چیز میاندازه ... امیدوارم خوشتون بیاد ... سپاس یادتون نره ...

ظاهرا این قاب برای شکموها طراحی شده است تا با دیدن ظاهری شبیه به بستنی، آب از دهانشان سرازیر شده و به اولین بقالی محله خود مراجعه کنند!
قآب گوشی برای آیفون ( خیلی خآصن نیای از دستت رفته ) 1

با این کیس حتی اگر باتری گوشی تمام شده بود، باز می‌توانید سرگرم بمانید و توپ کوچک را به خانه خود راهنمایی کنید!

دیگر نگران دزدیده شدن آی‌فون خود نباشید، این کیس سبب می‌شود تا دزدان جرات نزدیک شدن به گوشی شما را هم پیدا نکنند!

درست است که آی‌فون گوشی ضد آب نیست، اما این طراحی خاص برای قاب پشتی، کاری می‌کند تا تصور کنید قطرات زیبای شبنم همیشه بر روی گوشی‌تان حضور دارند!

یاد نوار کاست‌های قدیم به خیر! این قاب که از جنس بامبو ساخته شده است، تجدید خاطره‌ای برای شما خواهد بود.

هر نوار کاستی نیاز به یک ضبط صوت هم دارد، بفرمایید، این هم قاب مخصوص!

این کیس مخصوص به هنرمندان و عاشقان نقاشی طراحی شده است تا به نگاه کردن به این پالت آبرنگ، ذوق هنریشان گل کرده و نقاشی‌های به یاد ماندنی خلق کنند

به هنگام زنگ خوردن گوشی شما، این قاب با رنگ سبز روشن شده و کاری می‌کند تا هیچ تماسی را از دست ندهید!

ظاهرا سازنده، این قاب خاص 125 دلاری را برای علاقه‌مندان به مبارزات خیابانی طراحی کرده است، اگرچه ادعا هم می‌کند که این عمل سبب می‌شود تا گوشی را بهتر در دست بگیرید!

اگر از طرفداران نوارهای کاست کلاسیک و دوست داشتنی نسل قبل هستید، این قاب منحصر بفرد شما را به آن دوران برده و کاری می‌کند که همیشه یک نوار کاست همراه‌تان باشد (البته در ظاهر!).

ا کمک این قاب باریک و خاص، گوشی شما در تاریکی خواهد درخشید! لایه‌های فسفری کناری با جذب نور، در تاریکی به بازپخش آن‌ها خواهند پرداخت و آی‌فون شما را همچون نگینی زیبا می‌کنند.

این قاب سبب می‌شود که بتوانید تا ۳ کارت بانکی، یا مقداری پول را همراه با گوشی خود به راحتی جابه‌جا کنید. ضمن اینکه به عنوان یک پایه نگهدارنده هم می‌شود از آن استفاده کرد.

من که خودم لذت بردم از این عسا و توضیحات سپاس نشه فراموش ... Smile
عالی بود داداش مخصوصا اونی که چراغ سبز روشن میشه...Smile
(01-05-2014، 12:17)عاشق الکترونیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عالی بود داداش مخصوصا اونی که چراغ سبز روشن میشه...Smile

ممنون داداشی اره باحاله من که دارم واسه اون پنجه بوکسه میمیرم خیلی خوبه Tongue
خدایا یه دونه از اینا نسیب من کن
(01-05-2014، 12:24)black sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدایا یه دونه از اینا نسیب من کن

آمینSmile
خیلی خفن بودن لامصبا :|
خیلی قشنگ بودن ممنون
دوستان ممنون از نظراتون ... Smile
عاااااااااااااااااااااااالی
داداشی خیلی جالب بود ممنون
مخصوصا اون فسفریه و چراغ سبزه جالب بود
صفحه‌ها: 1 2 3