انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 1 QUIZ fOr U thAt U thInk Ur biGGest FAN~~
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
1 QUIZ fOr U thAt U thInk Ur biGGest FAN~~ 1

خــــــو این یه تآپیک فوق العآدست اینجآ هرکی ادعـآ دآرع بزرگ ترین فَنــــه^.^
مث خودَم
این کوئیزو بده
خعلی جآلبـــــه
من همه ی سوآلا رو درست ج دآدم 
آخرش بم گف:تو سلنآ رو از خودش بهتر میشنآسـی
اینو از دس ندید
نتیجشو بگید
سپآســـ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وان دایرکشن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آدام لمبرت

لیتل میکس

5ثانیه از تابستون

سلنا گومز

اد شیران
فقط همینآ رو دآشت
1 QUIZ fOr U thAt U thInk Ur biGGest FAN~~ 1
اگه دیه نظر و سپآس ندید تآپیک نمیزنم هر جور رآحتید
ولیی خدایی سخت بودش !!

دو تاش رو شانسی زدم درست در اومد یه دونش رو هم غلط !!

ONE DIRECTION QUIZ

Your Score: 19 / 20
Your Ranking: ULTIMATE DIRECTIONER - Awesome, you know EVERYTHING! You've obviously been 'Up All Night' reading 1D facts!
(04-05-2014، 16:27)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولیی خدایی سخت بودش !!

دو تاش رو شانسی زدم درست در اومد یه دونش رو هم غلط !!

ONE DIRECTION QUIZ

Your Ranking: ULTIMATE DIRECTIONER - Awesome, you know EVERYTHING! You've obviously been 'Up All Night' reading 1D facts!

آرع سخت بود
ولی من همشو درست زدم
تو هم عالی زدی
وای که چ قد سخت بودم!! همش داشتم ترجمه می کردم!!!!

بد بود همش انگلیشی بود
(04-05-2014، 17:45)حسنیه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بد بود همش انگلیشی بود

خب چون سایته کلهم انگلیسی بود
سوالاش زیادم سخت نبود که 
ببخشید اگه بد بود
رسمن ر*ـدمBig Grin
مال وان دی رو من یک رقمـی اوردمBig Grin
وای ایول
خیلی جالب بود
مال سلنارو همه درست جواب داد من و تو بزرگترین طرفداراشیم اجی
هوورا
(04-05-2014، 18:48)Rom!na نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رسمن ر*ـدمBig Grin
مال وان دی رو من یک رقمـی اوردمBig Grin

هِه آورین آورین
^ــ^
عِب ندآره سوآلآش خیلی جزئی بود

(04-05-2014، 18:55)PISHY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وای ایول
خیلی جالب بود
مال سلنارو همه درست جواب داد من  و تو بزرگترین طرفداراشیم اجی
هوورا

آرع 
we are walk like champion!♥
صفحه‌ها: 1 2