انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آلبوم ســرمایه 1 | تهیه کننده: مهراد هیدن | منتشر شد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
آلــبوم ســرمایه1 | تهیه کننده: مهراد هیدن | 20 اردیبهشت

یه حرکتی مهراد هیدن قبلا تو فیسبوک زده بود و گفته بود اونایی که استعداد دارن و هنوز معروف نشدن یا پول کافی ندارن برای پخش کاراشون میتونن آهنگاشون رو برای مهراد هیدن ایمیل کنن و نمنونه کار بهش بدن!
این کار انجام شد و خبری نبود تا اینکه خبر رسید 20 اردیبهشت آلبوم میاد بیرون
البته شایعه شده سامان ویلسون تو این آلبوم آهنگ بازگشتشو می خونه ولی این خبر رد شده .البته خودم به شخصه فکر می کنم سامان ویلسون برمیگرده چون تو سایت نوشته یه سوپرایز براتن داریم شاید سوپرایزشون بازگشت ویلسون باشه...

آلبوم ســرمایه 1 | تهیه کننده: مهراد هیدن | منتشر شد 1

سرمایه چیست؟!

این اسم آلبومی هستش که قراره هر سال تو تابستون بیرون بیاد و تو اون آلبوم هنرمندان رپ ناشناخته یا غیر تجاری توش حضور داشته باشن با آهنگسازی و تهیه کنندگی مهراد هیدن!

یه توضیحی هم راجع به اصطلاح "تهیه کننده" تو صنعت موسیقی بگم که شاید بعضیا معنیش رو نفهمیده باشن:
به کسی که تمام پروژه یه آهنگ یا یه آلبوم دستشه (مثل: انتخاب خواننده ، انتخاب آهنگساز یا آهنگسازی ، نظارت بر روی رکورد ، میکس و مسترینگ ، اتنخاب شعر ، پخش آهنگ و ... ) رو بهش میگن تهیه کننده!
یعنی تهیه کننده در جمع آوری یک اثر نقش اصلی رو ایفا میکنه!

این آلبوم داره کاراش انجام میشه و تا اونجایی که من میدونم تو آلبوم "سرمایه 1 " رپرایی مثل "فرزان" ، "همزاد" ، "خلسه" ، "افلاک" و ... "لیتو" ، "عرفان "، "خشایار" ، "سامی بیگی" .غیره توش هستن!

هییییی خداآلبوم ســرمایه 1 | تهیه کننده: مهراد هیدن | منتشر شد 1

این جناب مهراد هم ما رو گیر اورده ها!!!!! هر چند وقت یه بار میگه البوم میاد بیرون ، به وقتش که می رسه خبری نمی شه! امیدوارم که این دفه هم ایسگاه نکرده باشه!!!!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی بگم فوق العاده اسBig GrinBig Grinبین ما فوق العاده بود همه چی رک و ساده انگار دنیا به ما این رولو داده بودBig GrinBig Grin
فوق العاده Big Grin
495495495495495
اقا 20 اردیبهشت داره تموم میشه ها!!!!!!!!!!

پس کو؟؟؟؟؟؟؟

به خدا مُردم از بس ول گشتم تا دان کنم این.............(میخواد دهن منو باز کنه!!!)

به جان داداش نداشتم موهای کلمون مث دندونامون میشه از البوم مهراد هم خبری نمی شه!!!!!!!!
 آلبوم جدید و زیبای مهراد هیدن
به نام سرمایه 1

(10-05-2014، 20:13)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا 20 اردیبهشت داره تموم میشه ها!!!!!!!!!!

پس کو؟؟؟؟؟؟؟

به خدا مُردم از بس ول گشتم تا دان کنم این.............(میخواد دهن منو باز کنه!!!)

به جان داداش نداشتم موهای کلمون مث دندونامون میشه از البوم مهراد هم خبری نمی شه!!!!!!!!

آلبوم اومده رهاجان ولی دانلود نکنی بهتره...
خواننده های معروف اصلا توش نیستن...
ی مشت بچه فنچ ریختن توش از بنگ و مواد میخونن! گنده ترینشون امین بیگ ای هست...
امروز 20 اردیبهشت1393 یعنی اومده بیرون خداااااااااااااااااااRolleyesRolleyes
AngelHeart
صفحه‌ها: 1 2