انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چرا مردم ایران اینهمه افسرده و غمگین اند ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اخه یکی بمن بگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
(18-08-2012، 0:10)RIO.RIO.RIO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به خاطر آذادی که باید داشته باشیم ونداریم.Huh

تو که هنوز بلد نیستی آزادی رو درست بنویسی چی میفهمی از آزادی؟
آزادی از نظر شما چه معنایی داره؟
اینکه حجاب از سرت برداری این آزادیه به نظرت؟
این آزادی نیست این بیحیاییه
Dodgy
کی گفته مردم ایران همه غمگینن بعضیا اره ولی همه نه
به نظر من درایران شادترین مردم زندگی می کنن
گرچه اتفاق های ناگواری دراینجا می افته ولی بازهم ما شادیم
تو تاحالا اینوشنیدی که کشورهای غربی درزمان های قدیم زن را به چشم یک انسان نمیدیدن و آن هارا یک حیوان میدیدن وبه آن ها هیچ آزادی را نمی دادن.
ایران تنها کشوری بود که به زن ها آزادی داد اون هارو انسان میدید بهشون محبت می کرد
توفکر می کنی که اگرتویه کشورهای غربی زندگی می کردی خوشبخت تر بودی؟
(13-12-2011، 20:23)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این عقیده شماست. ولی تهران از همه جای ایران بهتره. البته درسته که مردم کمی افسرده و خسته هستن. ولی کلا مردم ایران ذاتن شاد هستن. اګه غمګین باشن حتما دلایل زیادی داره. یکیش همین دلیل بزرګ اقتصادی هست. البته همون طور که ګفتم مردم ایران خیلی شاد هستن. این مراسم عذا داری ها که توی تقویم هست بیشتر باعث تفریح مردم شده. مخصوصا توی تهران. ولی به دلیل مسایل اقتصادی و مشغله های کاری اجتماعی بیشتر مردم حوصله جشن رو ندارن.

آورین آورین...............
5_چرا باید در تقویم بیش از 90 روز عزا داشته باشیم ؟؟؟

UndecidedUndecidedUndecidedUndecided هیییییییییییییییییConfused
ب نظر من خیلیا ب خودشون تلقین میکنن که ما ناراحتیم خصوصا میتونم بگم تو نت

الان مردم ایران واقعا تو عزاداری ها همین عاشورا تاسوعا برای ما دانش اموزا که واقعا روزای خوشیمونه در کنارشم ی مقداری عذاداری میکنیم

من نمیگم عذارداری بده ولی هرکی حتی تو خونش هم بشینه کانالای تلویزیون رو بالا پایین کنه همش تقریبا تو تمام هفته بیشتر برنامه های مذهبیه (ایام های شهادت که که هرروز شهادت یکی از اماماس)خوب همینم تو روحیه تاثیر میذاره نمیذاره؟البته استغفراله من قصد توهین به دینمو ندارم ولی خوب حقیقته

یکی از اقوام فوت میکنن تا 1 سال ادم غم باد میگیره هرروز خونه طرف گریه گریه گریس اون ادمی که فوت شده که با گریه برنمیگرده بایدیادش تو دل اطرافیانش زنده باشه

خوب همه اینا دست تو دست هم میدن میشه ی ادم افسرده

اینا رو + مشکلات زندگی میکنیم ببینید دیگه چی در میاد اونوقت همه میشن ی ادم مث اینایی که الان میبینید

لدفن ناراحت بودن خودتونو ب ازادی که هرروز دم از نداشتنش میزنین و میگین اگه بود ما شاد تر بودیم ب این ربط ندین اینا دو تا مسئله متفاوتن

هر چی علم بیشتر پیشرفت میکنه مردم از ی زندگی شاد و اروم دورتر میشن نمیگم دیگه بینشون وجود نداره ولی ممکنه کنم شه
نقل قول: ب نظر من خیلیا ب خودشون تلقین میکنن که ما ناراحتیم خصوصا میتونم بگم تو نت
خودت میگی توی نت. شما به انجمن هایی که بزرگ سالان هستند رفتید؟ یا انجمن هایی که موضوعشون سرگرمی نیست؟ شما نوجوان هستی و طبیعی است از گروه های دیگه ی اجتماع شاد تر باشی. چون شبا با خودت نمیگی کار ندارم زن و بچم گشنه هستند یا با خودت نمیگی ممکنه فردا کارخونه به دلیل بالا رفتن قیمت نفت کوره برشکست بشه!!!

نقل قول: لدفن ناراحت بودن خودتونو ب ازادی که هرروز دم از نداشتنش میزنین و میگین اگه بود ما شاد تر بودیم ب این ربط ندین اینا دو تا مسئله متفاوتن

هر چی علم بیشتر پیشرفت میکنه مردم از ی زندگی شاد و اروم دورتر میشن نمیگم دیگه بینشون وجود نداره ولی ممکنه کنم شه
تو دانش جامعه شناسی این دو تا از هم جدا نیستن! ازادی بیشتر و دموکراسی به مردم کمک میکنه شاد تر باشن.

نه خیر. درسته که مشکلات کاری بیشتر میشه با پیشرفت دانش ولی از اون طرف زندگی اسون تر میشه. به هلند و المان نگاه کنید که شاخصه های توسعه ی انسانی بالایی دارند.
خوب ربط ازادی و بی حجابی چیه؟
نقل قول: خوب ربط ازادی و بی حجابی چیه؟
چه ربطی به این تاپیک داره؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10