انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بیوگرافی لاله اسکندری +عکس های جدیدش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
▪ تاریخ تولد: ۱۳۵۴
▪ خواهر ستاره اسکندری (بازیگر)...
▪ فارغ التحصیل گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی

▪ او کار بازیگری را به‌صورت حرفه‌ای از سال ۷۸ با نقش کوتاهی در فیلم سینمایی متولد ماه مهر آغاز کرده است. اسکندری کتابخانه تقریبا بزرگی دارد که کتاب‌های داستانی و غیرداستانی فراوانی در آن وجود دارد. او در مورد مطالعه کتاب در اوقات فراغت می‌گوید: «من مطالعه رمان، داستان‌های کوتاه و شعر آن هم از نوع شعر نو را خیلی دوست دارم. برای همین اخبار کتاب‌های روز را دنبال می‌کنم و نقد داستان‌ها و کتاب‌های ادبی را در روزنامه‌ها و مجلات تا آنجا که وقتم اجازه بدهد دنبال می‌کنم.»او در مورد اولین کتاب داستانی که خوانده هم می‌گوید: « ماهی سیاه کوچولو اولین کتابی بود که مادرم برای من و ستاره گرفت. حدودا ۵ ساله بودم که مادرم آن کتاب‌ها را برای ما خواند. در همان دوران تصویر قشنگی از آن ماهی سیاه در ذهنم به وجود آمد.» او در مورد مطالعه شعر نو هم می‌گوید: «شاملو را خیلی دوست دارم و همین چند وقت پیش بود که کتاب ابراهیم در آتش را خواندم.»
▪ با بازی در مجموعه تلویزیونی خاک سرخ استعدادهایش را به معرض نمایش گذاشت و با بازی در نقش زنی که حرف نمی زند در فیلم این زن حرف نمی زند ، بازی قابل توجهی از خود ارائه داده است.

فیلم‌های سینمائی:
متولد ماه مهر (احمدرضا درویش، 1378)
شراره (سیامک شایقی، 1378)
مسافر ری (داود میرباقری، 1379)
این زن حرف نمی‌زند (احمد امینی، 1381)
گرداب (حسن هدایت، 1383)

مجموعه‌های تلویزیونی:
خاک سرخ (مجموعه، ابراهیم حاتمی کیا، 80-1379)
رسم عاشقی (مجموعه تلویزیونی، 1383)

منبع:ویستا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی لاله اسکندری +عکس های جدیدش 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون+سپاس ولی عکسا نیومدHeart
عکسش فیلترهAngel
Undecided
حیلی با حال بود
منمنمنمنونم
میسی ولی عکسش فیلتره
ممنون عالی بود
ما متولدای مهر هممون لامسبیم:cool: