انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کاور و فتوشاتهای شکیرا در جدیدترین شماره مجله 2014 Latina
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کاور و فتوشاتهای شکیرا در جدیدترین شماره مجله Latina ، وی در موردی که میلان چه تغییری در زندگیش داشته گفت:" خوب فکر میکنم او به من آموخت ، به طور کلی ، او به من چگونه ساده سازی رو یاد داد چون اون نیاز بیشتری به من در وقت داشت.بنابراین من مجبور بودم که یاد بگیرم چگونه با کارم کنار بیام، و این راه مقابله با کارم بود. در مورد شریک زندگیش جرارد پیکه گفت : ما بسیار شبیه هم هستیم ، شخصیتهای ما خیلی شبیه به هم هستند . ما نمیدانیم چگونه کنار هم انقد خوب هستیم با این شباهتها ، ما ( هردو) همان چیز رو میخواهیم ( که یک نفر از ما میخواد) ، ما از همان چیز متنفریم ، ما به همین شیوه خیلی پر شور هستیم ، ما نیاز داریم به عشق و شور به همان شیوه .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاور و فتوشاتهای شکیرا در جدیدترین شماره مجله 2014 Latina 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منبع:هالیووددیلی
خیلی شکیراخوشگله اینجا
مرسیHeartBig GrinHeart
دوسش دآرم... :}
مرسی
خيليييييييييييييييييييييييييي دوسش دارمم HeartHeartHeart