انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ایا سلنا خونه ی نایل بوده؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوست سلنا عکسی رو ارسال میکنه و این عکس باعث بوجود امدن بعضی شایعات میشه.
گزارشاتی نشون میده سلنا به خانه ی نایل رفته بوده و این ساز(سمت چپ سلنا)متعلق به نایل هورانه چون نایل با اون ساز در همون منطقه عکسی ارسال کرده!!

ولی بعضی منابع نشون میده که شایعه ای بیش نبوده!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایا سلنا خونه ی نایل بوده؟؟؟ 1

منبع:هالیوود دیلی
اون دلـــایل چیــــه؟؟؟؟؟؟؟؟

توضیحـــت کــآمل نی|:

موضوعت تک عکســه|:

بی کیفــــت|:

گزارش شـــد.
Rolleyes
تک عکس به اون موضوعهایی میگن که هیچ مطلبی نداره
البته منظورم این نبود که بهتره کاربر عادی بمونی عزیزم
زحمت کشیدی و حقته نویسنده شی من حرفی ندارم بای
(08-05-2014، 11:57)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تک عکس به اون موضوعهایی میگن که هیچ مطلبی نداره
والا کاربر عادی بودی انقدر مغرور نبودی خدا به داد برسه مدیرشیDodgy

بـــه موضوعـــآتی که تنهــآ یک عکس دارن میگن تک عکس(:
نکنـــه شـــما میگیــــن دوعکس؟
توضیحت هم کامل نیس|:
مــــن مــــنم،بــــه خودم مربوطه(:
ارسالیم ویرایش شد کیانا به دل نگیر
(08-05-2014، 12:02)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مهـــم نی(:
در کـــل میگم که پســـت بی کیفیت ندی(:
مرسی گلم.Heart
(08-05-2014، 12:05)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2014، 12:02)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مهـــم نی(:
والا بااین اخلاقت100درصد مدیرمیشی
افرین
به هرحال ممنون واس هشدارت سعیمو میکنم عزیزمHeart
(08-05-2014، 12:08)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-05-2014، 12:05)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

مهـــم نی(:
والا بااین اخلاقت100درصد مدیرمیشی
افرین
به هرحال ممنون واس هشدارت سعیمو میکنم عزیزمHeart

هوممم....

ممنون...
بــآی(:
صفحه‌ها: 1 2