انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! به این میگن فکر بکر برای یکی بودنپسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!!

یك نوجوان 19 ساله انگلیسی به صورت رسمی و قانونی نام خود را به نام عجیب 13 كلمه‌ای تغییر داد.
به گزارش ایران ناز جورج گرت نوجوان 19 ساله انگلیسی نام اصلی خود را از شناسنامه حذف كرده و نام 13 كلمه‌پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! «كاپیتان افسانه‌ای سریع‌ تر از سوپرمن ، اسپایدرمن ، بتمن ، و ولورین هالك و نورترلكی است» پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! را برای خود برگزید.
این نوجوان اهل گلاستونبوی انگلستان گفت: نام جدیدش كه بلندترین و طولانی‌ترین نام جهان است، را به این خاطر انتخاب كرده كه مادربزرگش اصلا او را به نام كوچكش نمی‌خوانده و به همین دلیل برای آن كه او را متعجب كند، این نام طولانی را برای خود برگزیده است.
این نوجوان افزود: من برای آن كه این عمل را قانونی انجام دهم 20 دلار پرداخته‌ام و دوست دارم در جهان یگانه باشم. پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! 1
نیگا توروخدا
اصن یه وضیه
خدا بش عقل بده
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
(08-05-2014، 12:13)محمد هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

اسپم نده

دوستانی ک نظر میدید ی سپاس هم بدید چیزی ازتون کم نمیشه
مرسی....
خخخخخ عالی بود
یه اسم ایرانیم ک تو ثبت احوال ثبت شده عرعره
فک کن شوهرش میخواد باهاش عشولانه حرف بزنه باید بگه عرعرم من بی تو بی عرعرم عررررررررBig GrinBig Grin
خو چرا اسمشو نزاشته من خل ترين و كم عقل ترين و احمق ترين و بي خاصيت ترين و به درد نخور ترين و كله شق ترين آدم جهانم ؟؟؟؟؟؟؟
اين بهتره Tongue
ادم ب سنش شک میکنه.HuhHuhHuhاز ی پسر 19ساله بعیدهExclamation
بعضیا برا اینکه تک باشن چه کارایی میکنن!
مثلا بخوان صداش بزنن
اقای کاپیتان افسانه ای سریع‌ تر از سوپرمن ، اسپایدرمن ، بتمن ، و ولورین هالك و نورترلكی:|
ترجیح میدم کلا صداش نزنم-__-
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10