انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کل کل (نسخه 5)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تارو مار بزن
فسیلش هم نمونه~
=|
قورباغه ها اومدن ! (:

(25-04-2015، 11:56)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2015، 11:37)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2015، 11:27)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی خودتو دست بالا نگیر ضعیف e
حدت به ما نمیخوره
تو ناشناخته ای معلوم نیست چه موجودی هستی  بخاطر همین کسی نمیتونه تایین کنه :-)

مشکل تویی که از بس دسته پایینی همه رو بالا میبینی (:

معلومه 3*4 !

(: !

خوبه خودت میدونی حدت کف دسته !

معلومه ! .. من ی چیز فراتر از ذهن ابلهه ام !
عینکتونو برعکس گزاشتین وارونه نشون میده بالایی منم
خب دیگه من ادامه نمیدم چون اینجا اسمش کل کله ولی واقعا افکار ادمو نسبت به بقیه عوض میکنه
خیلی دلم میخواست ی چیزی بهت بگم که تا تهش بسوزی ولی حیف که شاعر گفته جواب ابلهان خاموشیست احتمالا منظورش شما بودی
الان با لب خندون دارم میگم عصبانی بشم کل کلو میفرستم رو هوا 

حرفتو پس نگیر و عین ی مرد رو حرفت باستا خانوم خوشگله !

تو که گفتی دسته بالا (: ؟

چتو یهو خودتو با من قاطی کردی روغن ؟ ..

:|

تو که روشنی برادر !

به زبان ساده بگو کم آوردم (:‌!

من بت میدم هم سطح شیم !

ذهن ابله مال توئه .. حرفای خودمو به خودم نزن پلیز!

ععه (: ؟ واقعا ؟ من ی بووی حس میکنم ! چیزت از ته سوخته خانومی لبخند کجا بود (: ؟!!!!!!
خانومیـ میگی شخصیتمو بهـ ذلت میکشی چیزی ک نداری
روغن با آب قاطی نمیشهـ بعد اینکه شغال دور گرگا نمیگردهـ
من کم آوردم !!! امروز نزدی وضعت خرابهـ گفتم کاری باهات نداشتهـ باشم تا هرچی زدی نپرهـ آرهـ « اینجوریاس جات بقل باقالیاس
(25-04-2015، 13:56)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهار اومد پشه ها کوچ اوردن اینجا =)))))

پرستوها کوچ میکنند جناب (:

(25-04-2015، 14:13)sϻσκε ϐσψ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حشــره کـــش اتــــک .-.

زرشک|:
توزرشکم نیسی |:
(25-04-2015، 18:10)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خانومیـ میگی شخصیتمو بهـ ذلت میکشی چیزی ک نداری
روغن با آب قاطی نمیشهـ بعد اینکه شغال دور گرگا نمیگردهـ
من کم آوردم !!! امروز نزدی وضعت خرابهـ گفتم کاری باهات نداشتهـ باشم تا هرچی زدی نپرهـ آرهـ « اینجوریاس جات بقل باقالیاس

اصلن حالت خوب نیس 25r30

معرفی کن خودتو :V

دوزاریت کجه :V

من چه کنم ؟ ._.

دقیقا :v

شغال دور گرگ نمیگرده !

چون چیز میشه (:

ضایس :v

به فکر ملتم که هستی @ـ@

خوبه خودتم میدونی باقالی ! . _ .
فاطمه یارو رو ولش کن بی جنبس ...
شانس ماس D: !

پیفف -ـ-
(25-04-2015، 18:39)ωιѕн † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بر منکرش لعنت!« -_-!"
شما خوبیــ«
ما بدیــم
(25-04-2015، 19:00)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2015، 18:39)ωιѕн † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بر منکرش لعنت!« -_-!"
شما خوبیــ«
ما بدیــم

هیچکس خوب نیست... بد اول |:
(25-04-2015، 19:00)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بر منکرش لعنت!« -_-!"
شما خوبیــ«
ما بدیــم

بر منکرش لعنت !

میگن حرف راستو از بچه بشنو (: !

کلاس سومی برو صفر کسر خط بزن (: !