انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پـَ نـَ پـــَ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یه ماشین لباس شویی داشتیم اونقد تکون میخورد  که بنده خدا هم لباس میشست هم تو خونه قدم میزد...

صبح پا شدم به زور دارم لباس میپوشم بابام میگه:کلاس داری؟میگم:پ ن پ نگران لباسم شدم پاشدم ببینم هنوز اندازمه یا نه...0__O

به یارو میگم حاجی بزن تو دنده من هول میدم روشن شه،میگه بزنم 2؟میگم پ ن پ بزن 3 فوتبال داره.

مهمون اومده خونمو مرغ عشقهامو دیده رو لوستر میگه:مرغه عشقن اینا؟میگم:پ ن پ گونه ی نادری از میمون های بالدارن که فقط در شمال خونه ما رو لوستر زندگی میکنن...×

نونوایی از جمعیت داره منفجر میشه یه یارو اومده میگه اینا همه توی صف هستن؟گفتم:پ ن پ اینا اومدن شاطر رو تشویق کنن....

با دوستم رفتیم تالاب انزلی،میگه :این مرغابیا پرواز کردن اومدن اینجا؟میگم:پ ن پ ندر داشتن پا پیاده اومدن اینجا....!

به داداشم میگم:مگ نشسته رو مانیتور،میگه بکشمش؟میگم:پ ن پ بهش بگو بیاد عقب وگرنه چشماش ضعیف میشه...

رفتم بقالی میگم:پودر ماشینی دارید؟میگه:برای ماشین لباس شویی؟گفتم پ ن پ برای ماشین سواری بریزم تو باکش هوا رو کثیف نکنه!

دارم رو تردمیل عینه خر میدوم،یارو میگه اینجوری میودی لاغر کنی؟میگم:پ ن پ واسه نقش آرینی تو سری جدید میگ میگ آماده میشم!

مرغ رو از فریزر در آوردم میگه:میخوای غذا درست کنی؟!میگم:پ ن پ خانوادش اومدن از سرخونه میخوان ببرن خاکش کنن...×

خب اگه بازدید کننده و سپاسا زیاد بود بازم میزارم دوستانHeart
خیلی باحال بودنSmile
ممنونWink
عالی بود. ممنون