انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گله از خدا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
بچه ها تاحالا شده از خدا بخوایین ی چیزی رو ک خیلی دوس داری همیشه واستون نگه داره ؟

بعد جالبشم اونجا باشه ک همون فرداش ازتون بگیردش ؟

من نمیدونم چرا خدا با من اینطوری میکنه نمیدونم چرا منو مثله بقیه ی بنده هاش دوس نداره ..منم دوس دارم مثله بقیه پر از شانس باشم پراز خوشبختی ..چرا خدا اینارو ب من نمیده مگه منم بندش نیستم ..واقعا خدا دیگه از این دنیایی ک من توش زندگی میکنم خستم ..دوس  دارم بمیرم جرات کشتنه خودمم ندارم ..پس منو بکش یا اونی ک دوسش دارم بهم برگردون ..

کی تو این انجمن از خدا گله داره و ناراحته توروخدا راستشو بگین ؟
عزیزم یه وقتایی ما یه چیزهایی از خدا می خوایم که به صلاحمون نیست و خدا هم که بیش از هر کس به نیاز ای بندش اگاهه در عوض اون چیز یا در همین دنیا بهمون میده یا بعضی از گناهامونو می بخشه
من چه طوری از خدایی گله کنم وقتی وجودم از اونه خدایی که می بینه چه قدر نمازاما بی رغبت می خونم ولی بازم به من پیش فرشته ها افتخار می کنه خدایی که روزی سه بار منو صدا میزنه و میبینه چه قدر بی توجهم ولی همیشه اغوشش برام بازه هااااااااااااااان؟!
(10-05-2014، 14:33)خخخخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عزیزم یه وقتایی ما یه چیزهایی از خدا می خوایم که به صلاحمون نیست و خدا هم که بیش از هر کس به نیاز ای بندش اگاهه در عوض اون چیز یا در همین دنیا بهمون میده یا بعضی از گناهامونو می بخشه
من چه طوری از خدایی گله کنم وقتی وجودم از اونه خدایی که می بینه چه قدر نمازاما بی رغبت می خونم ولی بازم به من پیش فرشته ها افتخار می کنه خدایی که روزی سه بار منو صدا میزنه و میبینه چه قدر بی توجهم ولی همیشه اغوشش برام بازه هااااااااااااااان؟!
 میگی بهت توجه میکنه
میگی صدات میزنه ب حرفات گوش میده ..درسته ؟

ولی اون حتی ن صدام میزنه ن بهم توجه میکنه ..وقتی خدا این بندشو دوس نداره ..وقتی حتی بنده هاشم منو دوس ندارن واسه چی هنوز نفس بکشم واقعا ها ؟
خدا انقدر مهربون که گله ازش کفر...
(10-05-2014، 14:43)راتا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدا انقدر مهربون که گله ازش کفر...
 نمیدونم شاید درس میگی ..ولی من کفر نمیکنم دلم میخواد خدا منو هم مثله بقیه دوس داشته  باشه
(10-05-2014، 14:37)کسی ک خیلی تنهاس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2014، 14:33)خخخخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
 میگی بهت توجه میکنه
میگی صدات میزنه ب حرفات گوش میده ..درسته ؟

ولی اون حتی ن صدام میزنه ن بهم توجه میکنه ..وقتی خدا این بندشو دوس نداره ..وقتی حتی بنده هاشم منو دوس ندارن واسه چی هنوز نفس بکشم واقعا ها ؟
تو هر روز سه بار صدای اذانو می شنوی و میگی خدا صدات نمیزنه؟ خدا هر روز به نسیم فرمان میهده که تو رو از طرف اون نوازش کنه
اون هر روز در انتظاره که باهاش حرف بزنی وقتی خدا تو رو دوست داره دیگه چه نیازی به دوست داشتن مخلوقش داری اون خودش میگه که

ایا خدا برای بنده اش کافی نیست؟
کی به کی میگه بد شانس؟!
(10-05-2014، 14:49)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی به کی میگه بد شانس؟!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
اشتباهات خودمونو گردن شانس نذاریم
(10-05-2014، 14:58)خخخخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2014، 14:49)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی به کی میگه بد شانس؟!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

نه دیگه سخت در اشتباهی.اگه من الان شانس داشتم که کارت شارژ استفاده شده نمیخریدم.
(10-05-2014، 15:00)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2014، 14:58)خخخخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
کی به کی میگه بد شانس؟!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

نه دیگه سخت در اشتباهی.اگه من الان شانس داشتم که کارت شارژ استفاده شده نمیخریدم.
خو اون وقت چه ربطی به خدا داره؟
حالا یه خورده بدشانس هستی !!!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

(10-05-2014، 15:00)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
کی به کی میگه بد شانس؟!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

خو اون وقت چه ربطی به خدا داره؟
حالا یه خورده بدشانس هستی !!!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5