انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پــرسش و پاسـخ هـآی دینی شمــآ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
اگه کسی از دین خارج بشه
ولی در دینی که خود انتخاب میکنه
تمامی احکام رو انجام بده عایا در روز قیامت کافر شناخته میشه؟-_-
خارج شدن از اسلام درست نیست..

زیرا با علم بر یقین که کامل نرین دین است از آن خارج می شوی..

ولی خارج شدن از دین های دیگه و مسلمان شدن جایز است زیرا به کامل ترین دین روی آورده ای..
این درست نیست هر کسی می تونه دینش رو عوض کنه در صورتی که دلیل خوبی داشته باشه ولی باید دین داشته باشه 
دلی اگر توی ایران دین رو عوض کنی سرت رو از بدنت جدا می کنن 
هیچ اجباری نیست که به عنوان مثال تو باید مسیحی باشی و تو باید یهودی باشی ه کسی می تونه که دینش رو عوض کنه درصورتی که بره به یک کشور دیگه
(27-07-2014، 10:08)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این درست نیست هر کسی می تونه دینش رو عوض کنه در صورتی که دلیل خوبی داشته باشه ولی باید دین داشته باشه 
دلی اگر توی ایران دین رو عوض کنی سرت رو از بدنت جدا می کنن 
هیچ اجباری نیست که به عنوان مثال تو باید مسیحی باشی و تو باید یهودی باشی ه کسی می تونه که دینش رو عوض کنه درصورتی که بره به یک کشور دیگه
فکر کنم اینابهامی رو که مطرح کردین قبلا پاسخ دادم.
اینطور نیست که هرکس توی ایران دینشو تغییر داد اعدام کنن.چرا شبهه اونم دروغ مطرح میکنید!؟ ( خیلی کم از اینAngry تاحالا استفاده کردم ولی متاسفانه اینجا لازمه Angry)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=71069
کاملا در اشتباهی الآن اگر به اشتباه بگی من سنی هستم اعدام می شی و اگر هم بگی که من دینمو عوض کردم سرت از تنت جدا می شه
(28-07-2014، 12:07)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاملا در اشتباهی الآن اگر به اشتباه بگی من سنی هستم اعدام می شی و اگر هم بگی که من دینمو عوض کردم سرت از تنت جدا می شه

لطفا ندونسته اظهار نظر نکنید.
شما برو پیرو هر دینی بشو
تا وقتی به تخریب اعتقادات اکثریت جامعه که تشیع هست اقدام نکنی مشکلی پیش نمیاد
دین مقوله ی روحی و قلبی هست. چه نیازی هس که همه جا جار بزنی؟!
در ضمن تبلیغ با تخریب فرق داره!
چون اقلیت های کشور ما، مثل زرتشتی، حق تبلیغ دارند!
نقل قول: خارج شدن از اسلام درست نیست..

زیرا با علم بر یقین که کامل نرین دین است از آن خارج می شوی..
این درست نیست.Confused

هرکسی میتونه هز دینی رو انتخاب کنه !

و میتونه مسلمون باشه یا یهودی یا مسیحی یا هر چیز دیگه ای.

ولی " کامل ترین دین " همون اسلامه که تو قران گفته شده !

____

بنظرم نباید ما راجب این چیزا صحبت کنیم ! سنمون اونقدری نیست که راجب اسلام  حرف بزنیم !

تو این تاپیک اختلاف نظر بوجود میاد و کسی باید پاسخگوی سوالا باشه که سنش از ما بیشتره و تجارب بیشتری داره .
چرا انگشتر طلا برا مردا حرامه?=)
و چرا همجنس گرایی حرامه? =<
(28-07-2015، 17:47)FASMZ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا انگشتر طلا برا مردا حرامه?=)
و چرا همجنس گرایی حرامه? =<

۱.طلا دارای خاصیت شبه القائی است که بر پوست و خون مردان اثر منفی می گذارد این خاصیت باعث می شود خون دچار غلظت خاصی شود و حالت کثیفی به آن دست دهد. البته نکات دیگری هم هست که در مجموع، موجب امراض قلبی و خونی و سکته می شود و این اثرات در مردان متفاوت است.

۲.همجنس گرایی باعث کاهش نسل بشر میشه
نتیجه لواط و همجنس گرایی را نه تنها کاهش نسل ، بلکه به معني فساد روحي ، فيزيولوژي ، اجتماعي و معنوي بشر نيز مي باشد که در یک خانواده ناقص و شکل گرفته بر مبنای روابط جنسی و غیر طبیعی حاصل می شود .
به عبارت روشن تر با گسترش هم جنس گرايي ازدواج به عنوان يكي از مهم ترين اصول سعادت بشري متروك و مهجور مي شود و نتايج منفي اين امر دامن گير جامعه مي گردد ؛ چون ارضای غریزه جنسی و تامین نیازهای فیزیولوژیک انسان از آثار مثبت ازدواج است كه با همجنس گرايي پاسخي نادرست به اين نياز داده مي شود و زمينه و انگيزه ازدواج منتفي مي شود
چرا صحبت بی مورد(یعنی بدون نیاز یعنی اگه انجام نشه مشکلی پیش نمیاد) با نامحرم حرام است
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15