انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خلاصه ای درمورد خون آشام ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خلاصه ای درمورد خون آشام ها!!!!

قرن هاست که اسطوره ها و افسانه ها یی که در مورد خون آشام هاست جزئی از فرهنگ ما شده اند . خون آشام ها دقیقا چه چیزی هستند ؟ چه چیزی در مورد خون آشامها وجود دارد که باعث شهرت و جاویدانی آنها دراجتماع و صنعت فیلم سازی شده است ؟ چرا اعتقاد به خون آشام ها مردم را در تمام قرون این قدر به این مسئله علاقه مند کرده ؟ مردم به طور خرافه ای بر این باورند که خون آشام ها ارواح انسان هایی هستند که خون انسان های دیگر را می مکند .

مردم بر این عقیده اند که خون آشام ها موجوداتی هستند که هنگام خواب شبانه انسان ها را شکار می کنند . زیرا طبق روایات و اسطوره ها خون آشامان در طول روز می خوابند و شبها بیدارند .

اکثر مردم معمولا هنگامیکه کلمه ی " خون آشام " را می شنوند ، تصور می کنند که این موجودات فقط در فیلم ها و کتاب ها به تصویر کشیده می شوند . امروزه عقیده ی وجود خون آشامان از بین رفته اما هر چند وقت یک بار کتاب یا فیلمی برای جلب توجه این تصورات ساخته می شود . بیشترین توصیف جهانی از خون آشامان شامل شخصی می شود که موهای سیاه و پوست رنگ پریده ای دارد . معمولا در افسانه ها این موجودات دو دندان نیش خیلی تیز در دو طرف دهان سرخ و لعل مانندشان که از لکه های خون قرمزشده است دارند .

بازیگری به نام " بلا لوگوسی " اولین بار در سال 1931 در فیلم " دراکولا " این آرایش خون آشامی را بر اساس این تصورات انجام داد . در این فیلم لوگوسی شخصیت اول فیلم یعنی " دراکولا " را به صورت مردی مرموزبه تصویر کشید که موهای صاف و شنلی داشت که توسط شیطان پشتیبانی می شد . چطور این تصویر ساخته شده از خون آشامان این گونه در دنیا مورد توجه قرار گرفت ؟ اعتقاد به وجود خون آشام ها از کجا سر چشمه گرفت ؟

در دهه ی 1410 " سیس گیموند " امپراتور روم که خودش مجارستانی بود به رازی پی برد که شوالیه ها آنرا " محفل اژدها " می نامیدند که از مسیحیت حمایت می کرد و از امپراتوری روم در برابر ترک ها دفاع می کرد . از آنجایی که " ولد " ( vlad ) پسر " پرنس میر سیا " بسیار شجاع و ورزیده بود به این محفل راه یافت . اعضای گروه کم کم او را با نام " ولد دراکول " صدا کردند که به معنی دراگون یا همان اژدها بود . به همین علت دومین پسر " ولد "، دراکولا نامیده می شد ، یعنی پسر دراگون ( اژدها ) . به این خاطر که معنی دیگر دراکول " شیطان " است ، دشمنان ولد ، پسر " ولد دراکول " را با نام " پسر شیطان " خطاب می کردند .

نوشته ی : استیو ومبک

ترجمه از : ون هلسینگ
مرسی سارا جوون...!

فقط من که اخر هم نفهمیدم این خون اشام ها وجود دارند یا نه...!؟

البته من خودم فک می کنم وجودشون فقط تخیلات یه نویسنده بیش تر نباشه...!
مرسی ساراجوون..
اگرم وجود خارجی نداشته باشن من عاشقشونم..
راستی ندا حتما کتاب خاطرات یک خوناشام بخون..معرکست..
من که وجود داشته باشه یا نه خیلی ازشون خوشم نمیادSleepy
Heartمن یه سوال دارم:
یه فیلمی هس درباره خون آشام ها که حالا هم بعضا آواتارشون عکس بازیگرای فیلمو گذاشتن اسمش چیه؟؟؟؟؟
مرسی سارا جونمHeart
(04-07-2012، 13:51)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Heartمن یه سوال دارم:
یه فیلمی هس درباره خون آشام ها که حالا هم بعضا آواتارشون عکس بازیگرای فیلمو گذاشتن اسمش چیه؟؟؟؟؟
مرسی سارا جونمHeart
فکر کنم خاطرات یک خون اشام رو میگی!خیلی فیلم باحالیه!
(01-07-2012، 20:18)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی ساراجوون..
اگرم وجود خارجی نداشته باشن من عاشقشونم..
راستی ندا حتما کتاب خاطرات یک خوناشام بخون..معرکست..

من باید بیام این فهیمه رو بزنم خوبه خودم خاطرات یک خون آشامو بهت معرفی کردم ببینم به جز چیزایی که من برات تعریف کردم چیز دیگه ای بلدی بگی ؟Dodgy
ممنون سارا جونHeart

(04-07-2012، 15:23)vampire girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-07-2012، 13:51)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Heartمن یه سوال دارم:
مرسی سارا جونمHeart
فکر کنم خاطرات یک خون اشام رو میگی!خیلی فیلم باحالیه!
درسته فیلم The Vampire Diaries
همون خاطرات یک خون آشام
ندا تو که خرافاتی نبودی....Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من میگم یه بخش درست کنیم بخش خون اشام ها
وااااااااااااااااااااااااای کاش من یک خون اشام بودم
صفحه‌ها: 1 2