انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی }
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ما اگه این کارا رو بکنی که فاتحمون خوندسConfusedConfused
كار هميشگيمونهBig Grin
ماذ تو کلاسمون بیشتری این کار ها را انجام دادیم (البته بابعضی از معلم ها)خیلی باهاله

مخصوصا سن Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ازار بعضی معلم ها خیلی لذت می ده
اخه سحر چرا اینقدر ارسا ل های بیکیفیت میدی؟هان؟Big GrinBig Grin

عالی قربونت برم دستت درد نکنه...!
Big GrinHeart
چندتا راه دیگه هم من میگم اونم انجام بدین اگه دوس داشتین
ما با برو بچ انجام میدادیم دوره دبیرستان
یکی اینکه اتیش روشن کنی وسط کلاس قبل از اینکه معلم بیاد یکم هم برگ بد بوی درخت روش بریزی که قشنگ بود بده هم بد نی
3تا ازپایه های صندلی معلمتونو با اره آهن بر ببری وقتی میشه روش...
شیلنگ آب کولر کلاستونو دربیاری بزاری رو میزو صندلی
کنجیشک بیارین سر کلاستون ولش کنین درو پنجره هم بسته باشه بعد شروع کنین به جیغ کشیدن و داد بزنین
رو روایت برد کاریکاتور معلمتونو بکشین و....
بابا این کارارو بکنی که معلم مارو میزنه و پرت میکنه پشته دفتره مدیر

من که این کارا رو نمیکنم چون من با ادب ترین پسر تو مدرسه هستم و تا حالا کاره بدی از من سر نزده و مدیر و ناظم منو خوب میشناسن SleepySleepy

ولی در کل باحال بود من فقط شماره ی15 رو من انجام دادم خوبهBig GrinBig Grin
يه راه ديگه اينم 100 % تضميني وقتي معلمه ميگه هر كي مشكل داره بره از كلاس بيرون با كمال شادي بريد بيرون هر چي تعداد بيشتر باشه بهتره ولي بگما قيد درس اون جلسه ( اگه از اين معلم گيرا باشه تا چند جلسه بعد ) رو بزنيد
ولي در كل ذله كردن معلماي ديني يه عشقي داره اگه بعدم بندازت بيرون از كلاسش خلاص شديBig Grin
(03-07-2012، 14:59)raha8919 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
يه راه ديگه اينم 100 % تضميني وقتي معلمه ميگه هر كي مشكل داره بره از كلاس بيرون با كمال شادي بريد بيرون هر چي تعداد بيشتر باشه بهتره ولي بگما قيد درس اون جلسه ( اگه از اين معلم گيرا باشه تا چند جلسه بعد ) رو بزنيد
ولي در كل ذله كردن معلماي ديني يه عشقي داره اگه بعدم بندازت بيرون از كلاسش خلاص شديBig Grin

ما یه دفعه اینکارو کردیم دوره دبیرستان
معلم گفت هرکی مشکل داره سرکلاس من بشینه بره بیرون من حاضری واسش میزنم
همه با هم پاشدیم رفتیم بیرون معلممون دنبالمون میدویید میگفت برگردییییییییید برگردییدددددد.خلاصه با التماس برمون گردوندSmile
جالب بود.....
سلام فرشته از این عکس ها خیلی بذارSad
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9