انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خط تولید لباس کتی پری؟؟!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خط تولید لباس کتی پری؟؟!! 1
درصورتیکه هنوز به صورت رسمی مطرح نشده اما شایعه شده ستاره پاپ کیتی پری قرار است خط تولید لباس خود را راه اندازی کند. با داشتن چنین سلیقه و پوشش خاص و گلیچن شده، عجیب نیست که بشنویم کیتی پری به دنیای مد وارد شده است.

گزارش شده خواننده Firework می خواهد با دوستش Johnny Wujek که در زمینه مد صاحب سبک است همکاری کرده تا خط تولید لباس خود را خلق کند.
او حالا با جانی در این مورد به صورت جدی صحبت کرده و از او خواسته سبکی در مد داشته باشند که برای سال ها ماندگار باشد.
طبق گفته سایت Contactmusic.com مد جدید این ستاره قرار است الهام گرفته از تیپ خود او و بقیه ستاره ها باشد. این منبع ادامه داده این تاثیرپذیری از ستاره هایی مثل دیتا وان تسه و گویین استفانی هست که لباس هایی غیرعادی و روشن می پوشند.
کیتی پری پیش از این نیز دو عطر به نام خود در فروشگاه ها داشته. او قبلا در مورد برندش صحبت کرده و گفته من مارک های مختلف عطر را در بین هم سن و سالانم دیده ام اما آیا می توانید ثابت کنید همه انها دوست داشتنی هستند؟ اگر من از عطری خوشم نیاید به روی خودم نمی آوردم بلکه عطر خودم را می سازم.
mer30
ey vallllllllllllll