انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ریحانا: به دنبال جلب توجه نیستم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ریحانا: به دنبال جلب توجه نیستم 1

ریحانا خواننده جوان و مشهور سبک‌های پاپ و آر اند بی که به سمبل مد نیز تبدیل شده است در مصاحبه‌ای گفت: «من به دنبال جلب توجه نیستم.»

به گزارش مجله موسیقی ملودی این خواننده دلیل انتخاب رنگ موهایی مانند ارغوانی و نارنجی و لباس‌های و مدل موهای بسیار عجیب را چیزی غیر از جلب توجه کردن دانست و گفت: «سبک پوشش من برای این نیست که مردم در موردم صحبت کنند.»

او ضمن تاکید بر جسورانه بودن سلیقه شخصی‌اش عنوان کرد: «به طور معمول خودم لباس‌هایم را انتخاب می‌کنم. این کار را با سلیقه شخصی انجام می‌دهم و وضعیت روحی من نیز در این مساله تاثیر دارد.»
این در حالی است که صنعت موسیقی و صنعت مد در مورد مشهور شدن یک چهره معمولی، بیشترین نقش را دارد و هنرمندان موسیقی از طراح لباس و آرایشگر و دکوراتورهای حرفه‌ای استفاده می‌کنند.

با این حال ریحانا معتقد است که او این سبک از پوشش و آرایش را برای راحتی بیشترش می‌پسندد و بر سلیقه شخصی و سادگی استایل خود نیز تاکید خاصی دارد.
راس میگه
UndecidedUndecidedاز اهنگ اخریش که با شکیرا خونده بود معلومهUndecidedUndecidedUndecided