انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تیلور سویفت سلنا گومز را به نوشتن آهنگ ضد جاستین تشویق میکنه !بآزمـت؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
نقل قول: به نظر ما هم (به نظر هاليوودلايف نه ما)اين خوبه که تيلور داره سعي ميکنه سلنا يه راهي پيدا کنه که خودشو بيان کنه (يعني هرچي داره بروز بده)
چون هنر بهترين راهيه که کسي احساساتش روبيان کنه و اينکار حال سلنارو بهتر ميکنه (مگه داريم !؟ 1134 )

بیـان کردن احساسات با آهنگ خوبه ؛

ولی نه اینکه هـر روز با یکی از پسرای هالیوود دوس شه تا اینکه آهنگ بنویسه -_- :| !! ..
(23-05-2014، 6:44)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: به نظر ما هم (به نظر هاليوودلايف نه ما)اين خوبه که تيلور داره سعي ميکنه سلنا يه راهي پيدا کنه که خودشو بيان کنه (يعني هرچي داره بروز بده)
چون هنر بهترين راهيه که کسي احساساتش روبيان کنه و اينکار حال سلنارو بهتر ميکنه (مگه داريم !؟  1134 )

بیـان کردن احساسات با آهنگ خوبه ؛

ولی نه اینکه هـر روز با یکی از پسرای هالیوود دوس شه تا اینکه آهنگ بنویسه -_- :| !! ..

ذهنیتت کآملن غلطهDodgy
اولن سلی تا حالا 2 تا دوس پسر دآشته 
یکی سآل 2009 تآ 2010 بآ نیک جونآس بعدم بآ جآستین من نمیدونم منظورت از هرروز یه پسر دیه چیه؟هآن!
اوممم سوگی ژونم من منظـورم تیلـور بود !! (:
مـن عـــــــــــــــــــــــــاشـــــــــــق تیلورم ♥♥♥
(23-05-2014، 12:21)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوممم سوگی ژونم من منظـورم تیلـور بود !! (:

آهآ فآطی میخوآستم لهت کنم دُختر :ا
آرع منم بآت موافقم =)
باید این کارو بکنه
صفحه‌ها: 1 2