انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هیون جونگ:ازخوانندگی بارقص کنار میکشــــــــم...!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
تصمیم هیون جونگ برای کنارگذاشتن رقصیدن...
هیون جونگ توی مصاحبه ی اخیرش در مورد تصمیماتش برای آینده صحبت کرده....
آل.بوم جدیدم تا ماه دیگه منتشر میشه و بعد یک تور جهانی برای دیدن تمام هوادارانم برگزار میشه...این آل.بوم آخرین آل.بومم به عنوان یک خواننده ی رقص خواهد بود...
هیون جونگ:ازخوانندگی بارقص کنار میکشــــــــم...! 1 با خودم توافق کردم که تا سن 30 سالگی برقصم...ممکنه هوادارانم از کناره گیریم از رقصیدن نا امید بشن و تمایلی نشان ندن...اما خوانندگی با رقص دیگه برام جال.ب نیست...به همین دلیل تصمیم گرفتم کنار بکشم...( با خنده )هیون جونگ:ازخوانندگی بارقص کنار میکشــــــــم...! 1
صادقانه بگم....فکر نمیکنم استعداد زیادی توی رقصیدن و خوانندگی داشته باشم....اما هرچی سنم میره بالا اراىٔه ی بهترین شرایطـــــ برام سخت میشه...
به خاطـــــر همین میخوام قبل از خسته شدن و نفس نفس زدن روی سن ، کنار بکشم....
هیون جونگ:ازخوانندگی بارقص کنار میکشــــــــم...! 1
من کارم رو با ss501 شروع کردم ...میشه گفت الان 10 ساله که این کار رو انجام میدم...انجام این کار برای مدت طـــــولانی خیلی با شور و شوق اولیه فرق داره...حالا میفهمم که چقدر این شغل رو دوست دارم...10 سال پیش جایگاه الانم رو تصور میکردم....نسبت به اونموقع شخصیتم صادقانه تثبیت شده...و احساس میکنم از نظــر روحی و ذهنی هم خیلی بزرگتر شدم...
میخوام هم توی بازیگری و هم توی خوانندگی موفق باشم اما تصاحب هردوی اینها کار راحتی نیست...مهم نیست چقدر تلاش میکنی این یک مبارزه ی بی پایانه...موسیقی و هنر های نمایشی از هزاران سال پیش بودن.؛..نبودن؟ اما مردم هنوز دارن چیزای جدیدی در این مورد کشف میکنن..این کار برای ما ضروریه...به همین خاطـــــره که من هم نمیخوام کنار بکشم...( منظــورش خوانندگی و بازیگریه ) پس از خوانندگی کنار نمیکشم فقطـــــ از رقصیدن کنار میکشم....

نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــعcryingcryingcrying
فونتت خیلی بده ...چشمم در امد ..ولی باز ممنون
فونتت چرا این شکلیه؟؟¿
چونکه نمیدونم!
درشت ترنمیشه!ببخشیدBig Grin
اچکال نداره دیگ چکارش کنیم تصمیماتش هم مث خودش عجیبه Idea
هر طور ک میخواد باشه ولی فقط باشه !!!!!
cry2
دیگه پیر شدهBig Grin
(09-06-2014، 9:06)لی مین هو3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیگه پیر شدهBig Grin
 پیری ازلی مین هوعه!Big GrinTongue
صفات دیگرانوبه هیونمون نسبت ندین!Big Grin
فقط گفتم بدونی مین هو و هیون هم سن میباشندBig Grin(هر دو تاشون پیرن)
ولی مین هو پیریشم خوشگلهBig Grin
(10-06-2014، 14:49)لی مین هو3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط گفتم بدونی مین هو و هیون هم سن میباشندBig Grin(هر دو تاشون پیرن)
ولی مین هو پیریشم خوشگلهBig Grin
 مین هوهم سن هیونه؟!!!!!!!!!واقعا؟!Huh
پس چقدپیرترمیزنه!Big GrinTongue
صفحه‌ها: 1 2