انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ^_^×××آهنگ هاي جام جهاني 2014 برزيل ×××^_^
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با نزديك شدن جام جهاني 2014 در برزيل خواننده ها اهنگايي كه حال وهواي فوتبال داشته رو خوندن و واسش موزيك ويديو ساختن !
خواننده هاي رسمي جام جهاني پيت بال و جنيفر لوپز و كلوديا اهنگ رسمي جام جهاني We are one هست البته خواننده هاي معروف مثل شكيرا و ريكي مارتين و ساير خواننده هاي برزيلي اهنگ هايي در مورد جام جهاني خوندن !

اهنگ رسمي(We are one (ole ola
من كه خودم از اهنگشون خوشم نيومد |: فقط بخش جنيفر جالب بود |:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^_^×××آهنگ هاي جام جهاني 2014 برزيل ×××^_^ 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهنگ شكيرا (Dare (la la la
اهنگ شكيرا جزو البوم جديدش بود و عكس خاصي نداشت Angel

و اهنگ ريكي مارتين vida

كلا آهنگاي امسال خوب نبودن |:
سپاس و نظر ؟!!
عجب جام جهانی بشه ولی فکر کنم شکیرا پارتی داره چون هر جام جهانی هست
تتلو هم یدونه آهنگ ب نام من یکی از اون 11 تام رو برای ایران خونده ک قراره ببریم تو جام جهانی

همه بگید ایشالا
(24-05-2014، 9:53)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تتلو هم یدونه آهنگ ب نام من یکی از اون 11 تام رو برای ایران خونده ک قراره ببریم تو جام جهانی

همه بگید ایشالا

خیلی هم باحاله
(24-05-2014، 9:53)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

همه بگید ایشالا

تتلو چه فعال شده |:
آره..
تتلو رو جآ اندآختی .... :}
اتفاقا قشنگن

مال شکی عالیه

شکی وا3 مراسم افتتاحیه دعوت شده بود ولی ب خاطر خواننده ی فلسطینی ک در لحظات اخر از لیست حذف شد کنار کشید
(25-05-2014، 15:50)Justin-1994 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره..
تتلو رو جآ اندآختی .... :}

جا ننداخته بودم فقط اهنگاي خارجي رو گذاشته بودم (:
از نظر من شعر شکیرا قسمتیش به جام جهانی نمیخوره!!!
Vidaye ricky martin alie
صفحه‌ها: 1 2