انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: این خبردرسه هفته اینده خواهند ترکید در دنیای خوانندگان توروجون مادرت بیا.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اول از همه این خبر همه شما ها رو به وجد میارهواقعا مخصوصا اونایی که طرفداراشونن

بچه ها این خبر صحت داره هنوز هیچ سایت رسمیاعلام نکرده هیچ سایتی !!!

اما سلنا یک ماه پیش از جاستین بیبر حامله شدهتازگی ها هم به جاستین گفته جاستین هم با کمال بی شعوری برگشته بهش گفته سلنا برو بچه تو سقط کن!

سلنا هم 3 روز پیش بچه شو سقط کرده ...

ممکنه الان حرفمو باور نکنید اما وسه هفته سهچهار هفته دیگه که سایت ها اعلام کردن میفهمین من چی میگفتم!

فقط به خدا دروغ نمیگم این یه چیز راستهمتاسفانه منبع خبرم هم اگه بگم شما باور نمیکنید!

پس بدونید که سلنا هم برگشته به جاستین گفته بروگمشو برو دیگه نمیخوام تا اخر عمر حتی ببینمت...

واقعا راست میگم خواهش که باور کنید....

من تا امروز یک بیلی بر بودم ولی از الان به بعددیگه نیستم که هیچ یه انتی جاستین خفن هم میشم تف تو روش که همچین حرفی زدو همچین کاری کرد بیلی برها شماها دست از سرش بکشید این پسر ارزش طرفداری کردن شما رو نداره!!!

واقعا میگم نداره!
چی بگم ؟؟؟؟!!!!!هی بیچاره؟

مرسی
چه ربطی به اسکلا داره ؟ 0_o
انتقال یافت ب اهنگ و موسیقی
cryingcryingcryingcryingحقش بود ConfusedConfusedConfused
هه از جاستین هیچ انتظاری نمیره ....اشغالDodgy
(26-05-2014، 10:28)استیودنت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
cryingcryingcryingcryingحقش بود ConfusedConfusedConfused
کی بچه هه یا جاستین خدایی اگه سلنا رو بگی میکشمت!Angry
چرآع الکی جو میدی؟؟؟! :امن بآ اینکه هیتری یا بلیبر کآری ندآرم
اولن منبع بده!
دوما اگه از هآلیوود لایف باشع که کآملا غلطه
سومن منم اینو شنیدم ولی بآید در نظر دآش رابطه ی جلنآ خیلی قوی و نفوذ پذیری بین مردم دآش سلنآ اصن حآمله نی چون تآزگی رآبطه ای بآ جآس ندآشته الکی انگ حآمله بودن بش نزنید
به خآطر این جلنآ خیلی زیر ذره بینه!
و خیلی هم شآیعه میسآزن برآشون
Huh