انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یـــــــــــــــــــع عآلمــــــــــه خبــــر!!!×××♥×*
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Sharon Osbourne:جاستیننیاز به یک سیلی دارد
یـــــــــــــــــــع عآلمــــــــــه خبــــر!!!×××♥×* 1

در خدمتتون هستیم با یک اظهار نظر دیگهدرمورد جاستین:

Sharon Osbourne درمورد زندگی جنجالی جاستین در مصاحبه ای صحبت کرد:او گفت جاستین توسط

مردمی اشتباهی احاطه شده است.او نیاز بهیک سیلی محکم دارد باید بره تو استودیو بمونه

تا همه اوضاع ارام بشه.او باید اهنگ هایجدید ارائه بده و از این شایعات دور بمونه

...

[rtl]Adriane Galisteu:تماممدت سعی در پیدا کردن جاستین داشتم

دیشب مراسم amfAR's CinemaAgainst AIDS بزگزار شددر فرانسه و جاستین نیز حضور پیدا کرده

بود.Adriane
Galisteu بازیگر معروفنیز در این مراسم حضور مفتخری داشت.او گفت تمام مدت در تلاش بوده

تا جاستین رو پیدا کنه و با او حرف بزنهاما موفق به این کار نشد.او اضافه کرد:من واقعا دنبال جاستین میگشتم

میدونستم در مراسم حضور داره. او فردی بااستعداد است واقعا او و موسیقیش را دوست دارم

...CHELSEA HANDLER:جاستینهنوز بزرگ نشده

در یک مصاحبه با  Newsdayچلسی هندلر مجری و کمدین در مورد جاستین اظهار نظر کرد:|

:ایا از رفتارهای جاستین شگفت زده نمیشید؟

هندلر:نه این واقعا طبیعی است.من در اولینمصاحبه یادمه که از خستگی روی نیمکت خوابش برد
اون هنوز فرد بالغی نشده و این کارها بسیارطبیعی است و برای من تعجب اوره چطور این همه
فشار رو تحمل میکنه

اوففففففففف اخبآر تموم شد تمآمشم مآل جی بی سیتی بود
نظر و سپآسـ
[/rtl]
همش در مورد جاستین بود درسته ازش خوشم نمیاد ولی ازش بدمم نمیاد
اسپم ها حذف شدند...
چپ میریم جاستین .....راست می ریم جاستین خسته شدیم ......بروبچ می خواهین ساعت رفت و امد جاستین به دستشویی رو هم در بیاریر خبر کنید....!!!
(24-05-2014، 15:00) Arrow نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چپ میریم جاستین .....راست می ریم جاستین خسته شدیم ......بروبچ می خواهین ساعت رفت و امد جاستین به دستشویی رو هم در بیاریر خبر کنید....!!!
چن بار بگم خب نیا تو