انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مصاحبه ای با گروه دابل اس !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مجری:درکنار خواننده بودن دوست دارید جیکاره باشید؟
هیونگ جون:یه رییس
یونگ سنگ:آهنگساز
هیون جونگ:میخوام رییس هیونگ جون باشم
کیوجونگ:بازیگر فیلم سینمایی 
جونگ مین:دوست دارم با مهارت بشم و همه کاری انجام بدم.یکی که بتونه همه کاری بکنه

"بعضی وقت ها هست توی فن میتینگ طرفدارا صف میگیرن و درحالیکه دست میدن گریه میکنن.اون لحظه واقعا خیلی تاثیرگذاره"

"آزو دارم بازیگری بشم که نه بخاطر قیافم بلکه بخاطر مهارت هام موفق بشم" ا

"پدرم اغل.ب بهم میگه که با فن هات به خوبی برخورد کن وقتی به سمتت میان.چرا که کی بجز طرفدارات بعد ده سال کنارت میمونن؟"

"خواننده شدن فقط براش شهرت نیست،بیشتر بخاطر تشویق قل.ب های مردم و فراموش نکردن اصل وجودیمه"

"دلم میخواد موسیقی ای رو انجام بدم که قل.ب هر 5 عضو دبل اس 501 رو نشون بده و به طرفدارام با این آهنگ پیامی بدم"

"هرزمان که خسته شدی و خواستی تسلیم شی به یاد بیار که همیشه یه چیز بهتر پشت کار سخت منتظرته"

"از درون من واقعا میخوام خودم رو نشون بدم،فقط معمولا اینکارو بکنم.شاید یه روز بتونم به شماها قدرتم رو نشون بدم

"بعد از بارون همیشه گرما و نور درخشانی هست"

"الان هر عضو کار خودش رو انجام میده.آرزو میکنم موفق بشن.منم همچنین تمرکز میکنم تا به آرزوهای شخصیم برسم."

"وقتی من از همه چیز دست کشیدم و تسلیم شدم این موزیکال بود که بهم کمک کرد دوباره سرپا بایستم"

"آرزو میکنم که یه ستاره باشم،که تو هر گوشه زمین برای تریپل اس ها میدرخشه"(هستی...)

"داداش هیون جونگ همیشه آرزو میکنم که دبل اس 501 تا ابد یکی باقی بمونن برای همین ما همیشه بهترین تلاشمون رو میکنیم که اجراهامون روعالی کنیم"

"به نظرم که خیلی خوبه که آرزوهامون رو نگه داریم و گسترششون بدیم"

"پشیمون نشید و با خودتون رقابت کنید"

هیونگ جون"این کلماتی مثل من همه چیزو دوست دارم رو به کارکنان نگو"
کیوجونگ:"من همه چیزو دوست دارم"

"برای اینکه طرفدارا خوشحال بشن، ما آهنگای قشنگی رو براتون میخونیم.لطفا منتظر باشید"

"اونا بهترین دوست ها و خانوادم بودن که کمکم کردن رویام رو بفهمم"

"دیدن اعضا که به سختی تلاش میکنن بهم کمک کرد که منم کارم رو خوب انجام بدم"

"زمانی که ما به شما که مارو حمایت کردین فکرمیکنیم واقعا سپاسگذار میشیم"

"ما باید باهم بمونیم،نمیتونیم گروهمون رو عوض کنیم، اما شما (فن ها)میتونید دوست .پسر داشته باشید.حتما باید یکی بگیرید"-ایکس کنسرت
مصاحبه ای با گروه دابل اس ! 1
تکــــــــــــــــــــــــــــــــــرآری!!!!!!!!
ولی ممنوووووووووونBig Grin
tank youHeart
اینا دخترن یا پسر
HuhHuhHuhHuhHuhHuh
WOWWWWWWWWWW:4chs::29dz:
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin مرسی من عاشقشونمHeartHeartHeartHeart

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart ممنونم
(16-07-2014، 9:30)A General نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینا دخترن یا پسر
HuhHuhHuhHuhHuhHuh

واقعا منظورت همین بود یا داری مسخره می کنی؟ x-(