انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ماجرای جدید زین و لویی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خب همون طور که میدونین یه فیلمی از زین منتشر شده در حال کشیدن ماری جوانا یا همون WEED که توسط لویی گرفته شده و عکسایی هم در اینباره منتشر شده
ماجرای جدید زین و لویی 1
ماجرای جدید زین و لویی 1
ولی بیایم به این فک کنیم که چرا اینا باید چنین فیلیمی رو از خودشون منتشر کنن بعضی ها فک می کنن برای اینکه قرار دادشون رو با منجیرشون قطع کننه چون همونطور که می دونین منجیر وان دی خیلی اعصاب خورد کنه واس موضوع لری هم باعث شد هری و لویی دیه اصلا نزدیک هم نشن یا اصلا برای اینکه چنین شایعاتی پیش نیاد نمیزاره پسرا باهم بیرون برن هرکدوم یه جا هستن یا مثلا چرا هر سال حتما باید یه البوم بیرون بدن یا تور TAKE ME HOMEکه یادتونه در همون حال که تور داشتن داشتن البوم خاطرت نیمه شب رو هم ضبط می کردن یا مستند THIS IS USخیلی مستن خوبی بود خیلی چیزا از پسرا بودن که ما تو این سه سال نمی دونستیم چرا باید ادامه ی اون رو درست کنن چه اتفاقی ممکنه تو این یکسال لفتاده باشه که اونا دارن دوباره مستند درست می کنن؟؟!! که همه ی اینا به پسرا فشار زیادی وارد می کنه
بریم سر اصل مطلب :

گفته های دایرکشنرای ساختگی -___-
با  اتفاقی که این روزا افتاد اخبار هنرمندان زوم کرده رو زین ولویی واز طرفدارا مصاحبه کردن تو این برنامه حتی به زین و لویی که هیچ به لیام و هری هم تو هین شد بعضی از طرفدار هارو نشون داد که عکس زین یا لویی رو پاره میکردن وهیچ حرفی در مورد طرفدارایی که از پسرا حمایت کردن زده نشده من میخوام بگم که اونایی که هنوز این حرفارو باور ندارن وطرفدار واقعی پسران به این سایت برن واز اونا حمایت کنن البته احتیاج به فیلتر شکن دارید هرکی هم نتونست به خودم پیغام بده که براش بفرستم مرسی ولی اگر هم از پسرا ناراحتید لطفا از همشون دفاع کنید چون تو برنامه توهین های فجیعی به زین لویی هری و لیام کردن نمیدونم چرا این دوتارو وارد بازی کردن ولی خوب...........
اینم سایتش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.aaa family.com
اینم فیس . بوکشad@aaafamily
برای تویترشو ندارم ولی براتون میزارم Sad

پاره کردن بلیط کنسرت:
بعضی از طرفداراهم که قرار بود دیشب به کنسرت پسرا به ساندرلند برن بلیطاشونو به نشونه ی اعتراض به ویدئوی زوئیس پاره کردن! :|
در اون لحظه یه خر باید کنارشون میبودDodgy
ماجرای جدید زین و لویی 1

حذف شدن لویی از تیم دانکستر

این طور که به نظر میاد مثل اینکه این کابوس تمومی نداره ، بعد از منتشر شدن ویدیو دیروز به نظر میاد دیگه لویی نتونه در تیم دانکستر بازی کنه ولی هنوز چیزی قطعی نشده :'(
ماجرای جدید زین و لویی 1
ماجرای جدید زین و لویی 1
ماجرای جدید زین و لویی 1
ارسالی ولیحا(خواهر زین)
ولیحا زیر عکسه گفته که این زندگیه زینه و به مردم ربطی نداره و از مردم خواسته که این بحث و تموم کنن و اینا...

ماجرای جدید زین و لویی 1
مصاحبه جااستین بیبر در مورد زوئیس

مصاحبه خبرنگار شبکه abc با جاستین بیبره که خبرنگاره در مورد زین و لویی ازش میپرسه و اون جواب محکمی میده
خبرنگار:این خبر رو در مورد کشیدن مواد توسط دو تا از بهترین دوستات در وان دی شنیدی؟
جاستین:بله
خبرنگار:نظرت چیه؟
جاستین :باید بگم زین پسر قوی هستش و لویی هم ورزشکاره و اونا به بدن خودشون لطمه نمیزنن و باید به دایرکشنرا بگم ادم با یک بار کشیدن معتاد نمیشه و باید به اونایی که در مورد من و وان دایرکشن یا هر کس دیگه ای شایعه میسازن و چرت و پرت میگن بگم خفه شید لطفا
خبرنگار:یعنی تو تکذیب میکنی؟
جاستین: ما جوانیم وباید کنجکاوی های مارو درک کنید
خبرنگار:پپس تکذیبش نمیکنی؟
جاستین:بهتره دیگه ازم سوال نپرسی چون جواب نمیدم

مصاحبه پدر لویی راجع به زین و لویی:
پدرش درباره ی استفاده ی ماریجوانا توسط لویی به مجله ی Mirror گفته :" من خیلی براش نگرانم ، مطمئنا شهرت خیلی روشون تاثیر گذاشته و فکر کنم روی چیزای دیگشونم تاثیر خواهد گذاشت . لویی گفت که هیچ وقت تتو نمیکنه چون زخم های بدی داره ، گفت هیچ وقت از دخانیات استفاده نمیکنه چون صداشو خراب میکنه . اون داره برعکس عمل میکنه . کاملا معلومه که پول و شهرت به شدت روی لویی تاثیر گذاشته ! این بچه گونست ، من با کارش موافق نیستم چون خودم توی جوونی این کارو کردم اما اون باید به فکر طرفداراش باشه !"
حمایت از پسرا توسط ما
خوب در هر صورت ما تا اخر دایرکشنر می مونیم و همه تلاشمون رو می کنیم برای حمایت از پسرا دوستای من پروژه های متعددی برای حمایت از پسرا بهمون گفتن که من یکی از اسون ترین هاشو به شما میگم بچه ها لطفا لطفا کمک کنین
شما یه سری عکس ادیت می کنین یه سری عکسا و متن هایی که از نه تنها از زین و لویی بلکه از هری و لیام و مهم تر از همه وان دایرکشن دفاع کنه و به این ادرس بفرستینmahla_vampair@yahoo

ماجرای جدید زین و لویی 1
اینم ارسالی نایل به گوگل پلاس
نایل ی مطلب توی گوگل پلاس گذاشته ولوک شیرش کرده یا برعکس لوک گذاشته و نایل شیر کرده.ولی این مهم نیست.
متن نوشته به طورخلاصه این بود: مردم همیشه کارای احمقانه انجام میدن.کاری که انجام شده شده.باید متوجه باشید سلبریتی ها همیشه کاملا پرفکت نیستن واونام میتونن اشتباه کنن مثل شما.کاری که زین لویی انجام دادن اشتباهی بوده که هر کسی میتونه انجام بده.ماهم اشتباه میکنیم!پس لطفا بخاطر اشتباهات احمقانه یک فن بودنو رهانکنید.
ودر اخر گفته قصدم ناراحت کردن کسی نبود.

نایل ی پست دیگه هم گذاشته بود وگفته بود ببخشید که ماهم انسانیم....

بچه ها حق بانایله به نظر من.این ی اشتباه بوده.اونام ادمن.درسته کار بدی بوده ولی بیاین درکش کنیم.
  لازم به ذکره بگم تعدادی از فن ها در توی/یترشون یا هر شبکه اجتماعی دیگه اعلام کردند که دیگه فن پسرا نیستند و این در شبکه های اجتماعی عصبانیت بسیاری از دایرکشنر های واقعیــــــــــ رو برانگیخت من قصد ندارم نطر خودمو بر کسی تحمیل کنم ولی به نظرم کسی که بخواد به خاطر چنین چیزی وان دی رو ول کنه از اول دایرکشنر واقعی نبوده !
بچه ها اگه می خواین تو پروژه ها شرکت کنین به من بگین بهتون بگم باید دیه چیکار کنین بچه ها لطفا به همه بگین تا می تونین کمک کنین:hlp::hlp::hlp::hlp:
تا به حال ندیده بودم که زین چیزی بکشه!!
(30-05-2014، 13:41)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زین سیگاریه ولی معتاد نی ما باید منتظر عکس العمل پری و الینور باشیم اونان که مشخص می کنن ایناهمش نمایش بود یا واقعی...
akhe be kasy che zendege khodeshe hey mardom dekhalat mikonan
(30-05-2014، 13:54)bahar labeouf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
akhe be kasy che zendege khodeshe hey mardom dekhalat mikonan
والا  خدا از دهنت بشنوه اصلا این دایرکشنرای خارجی مغز تو سرشون نی فضولا-___-

بچه ها لطفا پروژه هارو اگه می خواین انجام بدین به من بگین تا براتون توضیح بدم اینا خیلی مهمن وان دایرکشن شاید از هم بپاشه
منم می خوام شرکت کنم

منم موافقم هر کس که بخواد به خاطر همچین چیزی وان دی رو بزاره کنار یه عقده ای به تمام معناست و یک دایرکشنر واقعی نبوده تظاهر میکرده
خب .. لویی و زین دو تا انسان بالغ هستن و میتونن هر کاری که میخوان بکنن ..

الان هم همه ی پسرا مـاری جوانا مصرف میکنن و عادی شده :|

مـاری جوانا یه سری خواصی هم داره :|

من که مشکلی نمیبینم ..

یه طرفدار واقعی بـاس همیشه هواشونو داشته باشه ..

هر طوری که باشن .. و فقد باید دعا کنه که درست بشه همه چی .. !

بعضی از دایرکشنر ها واقعا بچه هستن :| خیلی بهتر شد که دیگه طرفدار نیستن :|

هووی کمتر زندگی شیرین تر : ) :|

لویی هم هنوز تو تیم فوتبال هس .. اینا همش یه مشت شایعس ..
وااای نباید از هم بپاشن ....

من خودم طرفدار پر و پا قرصشونم..

من نتونستم برم تو این سایته لطفا اگه میشه صاحب پست برام بره...

ممنون میشم...

cryingcryingcrying
(30-05-2014، 21:18)الکساندریا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وااای نباید از هم بپاشن ....

من خودم طرفدار پر و پا قرصشونم..

من نتونستم برم تو این سایته لطفا اگه میشه صاحب پست برام بره...

ممنون میشم...

cryingcryingcrying
اون سایته زیاد مهم نی می تونین پروژه ها رو انجام بدین

(30-05-2014، 20:55)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب .. لویی و زین دو تا انسان بالغ هستن و میتونن هر کاری که میخوان بکنن ..

الان هم همه ی پسرا مـاری جوانا مصرف میکنن و عادی شده :|

مـاری جوانا یه سری خواصی هم داره :|

من که مشکلی نمیبینم ..

یه طرفدار واقعی بـاس همیشه هواشونو داشته باشه ..

هر طوری که باشن .. و فقد باید دعا کنه که درست بشه همه چی .. !

بعضی از دایرکشنر ها واقعا بچه هستن :| خیلی بهتر شد که دیگه طرفدار نیستن :|

هووی کمتر زندگی شیرین تر : ) :|

لویی هم هنوز تو تیم فوتبال هس .. اینا همش یه مشت شایعس ..
اون که درست ولی کمتر شدن هووهای خوشگل دردسرم داره خوشگله!

(30-05-2014، 20:49)sara 80 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم می خوام شرکت کنم

منم موافقم هر کس که بخواد به خاطر همچین چیزی وان دی رو بزاره کنار یه عقده ای به تمام معناست و یک دایرکشنر واقعی نبوده تظاهر میکرده
به شدت موافقم
(30-05-2014، 13:52)tan!a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-05-2014، 13:41)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زین سیگاریه ولی معتاد نی ما باید منتظر عکس العمل پری و الینور باشیم اونان که مشخص می کنن ایناهمش نمایش بود یا واقعی...

پری گفته ک زین فقط سیگار میکشه و اهل این کارا نیست
صفحه‌ها: 1 2