انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سرور بازي انلاين ورلد آف واركرافت رايگان-world of warcraft 2.4.3
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
سلام من اکانت ساختم چه جوری باید برم تو بازی؟Huh
بابا ورلد اف وارکرفت خیلی چرته برین دوتا بازی کنین خدای بازیه
خیلیم آسون میشه آنلاین بازی کرد دنگ و فنگم نداره
(18-12-2011، 15:12)mahdi mohamad zade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ببخشدمن میخوام world بازی کنم ازتوخونه چجوری میشه بازی رودانلودکنم اگه میشه به من بگین چجوری؟:D:blush::heart:

با سلام به دوست داران world of warceraf : <::> شما میتوا نید با مراجعه به یکی از Game Net های نزدیک محل خودتان بروید و ان را از انجا دریافت . <<<<<<<<<<<<:: با تشکر حسین هاستم 16 سال[/i]ه از اهواز::<<<<<<<<<<<<<
:angel::@:blush::s:huh::heart::exclamation::dodgy::idea::sleepy::-/:):P:D:cool:;);):rolleyes::shy::shy::(:crying::(:(
(24-03-2012، 19:14)esi_hunter نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
salam kasi hast ke server 80 ro to 2.4.3 bazi kardebashe:huh:

are
با سرعت128 نميشه worldبازي كرد؟HuhHuh
:cool:Big Grin
[size=large]
کسی نیست که بازی ورد اف وارک رف رو داشته باشهHeartAngryAngelcryingTongue
salam doostane aziz man Bullet hastam az site Pezeshkiazad90.takbb.com
world baz hastam shadid vali hichvaqt tu khune bazi nakardam.man alan bazio rikhtam ru lap topam vali patchesh 1.1.2 hastesh va az unjaei ke akharin version 4.3.3hastesh age eshteb nakonam mikham link faghat vase patch bi zahmat bezarin

Aya dar hich soorati mishe ye patche kheili ghadidimi mese 1.1.2 ke man daramo yeho ba ye linke mostaghim tabdil konim be masalan 3.3.3?jenabe admin lotfan javab bede

(30-05-2012، 17:32)kian1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

dota jaye khod dare wow ham jaye khod.ye omre har 2tashuno bazi kardam vali dota ba inke fogholadast bazam jaye wow ro nemigire.vali har2tashun alian
(26-08-2012، 2:42)erfantoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چجوری می توانم وارکرفت رو دانلود کنم
حجمش زیاده - نسخه 2.4.3 حدود 8 گیگ
و
نسخه 3.3.5 حدود 16 گیگ

بخری به صرفتره
به شماره زیر درخواست خودتو واسه خرید اس ام اس کن
30004866001789

(02-08-2012، 13:44)wwwvvv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام من نمیتونم برم کمکم میکنید

مشکلت چیه ؟
(30-05-2012، 17:32)kian1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
word cherte yz dota
اقا ما با هم همکاریم که منdadapombe
man bazi kardam in bazi ro va acont ham daram mikham noskheye jadidesh ro peida koNam mer30Big Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5