انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سه تا زن...............خب بیا تو بخون!!!!!!!!!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سه تا زن انگلیسی ، فرانسوی و ایرانیبا هم قرار میزارن که اعتصاب کنن و دیگه کارای خونه رو نکنن تا شوهراشون ادب بشن و بعد از یک هفته نتیجه کارو بهم بگن. زنفرانسوی گفت: بهشوهرم گفتم که من دیگه خسته شدم بنابراین نه نظافت منزل، نه آشپزی، نه اتو و نه … خلاصه از اینجور کارا دیگه بریدم. خودت یه فکری بکن من که دیگه نیستم یعنی بریدم! روز بعد خبری نشد ، روز بعدش همهمینطور . روزسوم اوضاع عوض شد، شوهرم صبحانه را درست کرده بود و اورد تو رختحواب من هم هنوز خواب بودم ، وقتی بیدار شدم رفته بود . زنانگلیسی گفت: من هممثل فرانسوی همونا را گفتم و رفتم کنار. روزاول و دوم خبری نشد ولی روز سوم دیدم شوهرم لیست خرید و کاملا تهیه کرده بود ، خونه رو تمیز کرد و گفت کاری نداری عزیزم منو بوسید و رفت. زن ایرانی گفت : من هم عین شما همونا رو به شوهرمگفتم اما روز اول چیزی ندیدم روز دوم هم چیزی ندیدم روز سوم هم چیزی ندیدم شکر خدا روز چهارم یه کمی تونستم با چشم چپم ببینم

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
سپاااااااااس
باحال بود
ماشاللهمردای ایرانی همه از دم مهربوننBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartHeart
نه اصلا اینطوری نیست اگرم باشه باعث خنده نیست باعث تاسفهDodgy
ايرانيه ديگهههههههه
مرسی خیلی باحال بود..
تکراری
باحال بود
باحال بود مرسی Heart
خخخخخخخخخخخخخ
صفحه‌ها: 1 2