انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پخش سه سریال کره ای از صدا و سیما با بازیه جونگ ایل وو و جانگ گیون سوک و لی مین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4

وای این خبر خیلیـ خوشحال کنندس ^ـ^

چوون از سه تا بازیگرایه مهم کره ای مث جانگ گیون سوک و لی مین هوو و جونگ ایل وو تو شبکه ی ایران در سریال هایه جدا ، جدا قراره پخش شه !! ^ـ^

اولیه سریالیه که تووش جونگ ایل وو بازی کرده ♥ اسمش ماه در آغوش خورشیده که 20 قسمته و میگن دارن دوبله میکنن تا در شبکه سه پخش شه !!

اینم عکسش :
پخش سه سریال کره ای از صدا و سیما با بازیه جونگ ایل وو و جانگ گیون سوک و لی مین 1

دومیه سریال ایمان هستش که بازیگر توپش لی مین هوو هس بقیه زیاد معروف نیستن ..این آخرین سریال مین هو قبل از وارثانه در حال پخشه . البته بعضیا میگن شایعس که پخش شه ||:

اینم عکس ^ـ^ :
پخش سه سریال کره ای از صدا و سیما با بازیه جونگ ایل وو و جانگ گیون سوک و لی مین 1

و سومی ^ـ^

اسم سریال هونگ دیل دونگ که به رابین هود کره ای هم مشهوره . 24 قسمت داره . که توش میبینین سه بازیگر مشهور بازی کردن !!

و احتمالا از شبکه هایه استانی پخش شه و دوبله ی این سریال به عهده ی سعید مقدم هستش .

و از دوبلش خیلی کم مونده و زوود تر از بقیهی این دو سریال پخش میشه .

این سریال ساعت 11 شب تو شبکه ی استانی خراسان رضوی پخش خواهد شد ^ـ^

عکس :

ايول دمشون گرم
ولي اگه بخوان فيلم إيمان رو نشون بدن فكر كنم همه جاش سانسوره
و خيلي از حرفاشون هم يه طوره ديگه دوبله كنن
ولي با اين حال عاليه
طوری این ها سانسور و دوبله می کنند که از فیلم هیچی نمی فهمیم
بهتره همون شخصی و زبان اصلی نگاه کنیم تا یه چیزی از موضوع فیلم بفهمیم
من در حال تماشای ماه درآغوش خورشیدم فیلم باحالیه اما فکر نمیکنم تو دوبله چیزی ازش بمونه ولی حتما خبر بدید کی و کدوم شبکه پخش میشه؟
در کل ممنون
اگه ایمانو نشون بدن خعلی باحال میشه البته من قبلا دیدمBig Grin
بابا چه خبره تلویزون خراب شده ی ما همش سریال کره ای پخش میکنهAngry
آخ جوووون! من می خوام ایمانو ببینم!!!
واااای!! باورم نمیشه لی مین هو توش بازی میکنه!!!:84:p332p332p332p332p332
اه ــــــ چرا همش سریالای تاریخی کره ای رو پخش میکنن آخه؟؟؟؟Undecided
خو یکی هم از این جدیدا پخش کنن دیــــــگهههههه!Dodgy
دیدن داره!!!!!!!!!!!!
من منطظر ماه در اغوش خورشيد هتم دوست دارم ببينمشSmileاماسريال ايمان من در سايت اپارات كامل ديدمشTongueوسريال هونگ گيل دونگ را سي دي راخريده ام وكاملاهمشراديدمBig GrinHeartHeartHeartHeartHeartHeart
صفحه‌ها: 1 2 3 4