انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تيم رد بول فاتح رقابتهاي اتومبيلراني انگليس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
رقابتهای اتومبیلرانی فرمول یک انگلیس با قهرمانی تیم رد بول به پایان رسید.
در دور نهایی رقابتهای اتومبیلرانی فرمول یک انگلیس که در پیست سیلوراستون برگزار شد مارک وبر از تیم رد بول با کسب زمان یک ساعت و بیست و پنج دقیقه و یازده ثانیه و دویست و هشتاد و هشت هزارم ثانیه عنوان نخست را به خود اختصاص داد.
وبر پس از کسب عنوان قهرمانی این رقابتها گفت:من در این مسابقه در برابر حریفانم کم نیاوردم و حرکت رو به جلو خود را حفظ کردم و همانطور که دیدید این شرایط برای آلونسو اینگونه رقم نخورد و همانطور که مشاهده کردید او در نزدیکی من حرکت می کرد و این قهرمانی یک قهرمانی ویژه برای تیم ما محسوب می شود و این قهرمانی برای تیم ما باورنکردنی بود و از اینکه در خاک انگلیس به این قهرمانی رسیدیم خیلی خوشحالم و بر خود می بالم و در اینجا از تمامی طرفداران تیم که خود را از تشویق های گرم خود بهره مند کردند کمال تشکر را دارم و این قهرمانی برایم باورش کمی سخت است.
پس از وبر، فرناندو آلونسو از تیم فراری و سباستیان وتل از تیم ردبول-رنو به ترتیب دوم و سوم شدند.
آلونسو نایب قهرمانی این دوره از رقابتها هم گفت:تا این مرحله از فصل ما پیروزیهای متعددی را جشن گرفته ایم و تیم ما حرکت رو به جلو داشته است و همانطور که مارک وبر به این موضوع اشاره داشت از تمامی طرفداران تیم تشکر می کنم و اگر چه شرایط آب و هوایی خوب نبود و ما شاهد بارندگی شدید بودیم اما آنها به حضور خود در اینجا و با تشویق های گرم خود ما را دلگرم کردند و امیدوارم همیشه بتوانیم چه امسال و چه در سالهای آینده آنها را همیشه خوشحال کنیم.
وتل دارنده عنوان سوم این رقابتها هم گفت:تیم ما روش خوبی را برای بازگشت به دور قهرمانی در این رقابتها برگزیده است اما همیشه شما با شانس روبرو نمی شوید اما به هرحال از کسب عنوان سومی این رقابتها هم خوشحالم زیرا وبر دیگر هم تیمی من به مقام قهرمانی رسید و در کل از نتایج تیم خیلی خوشحالم.
در رده بندی کلی و جهانی رانندگان حاضر در رقابتهای اتومبیلرانی فرمول یک جهان در حال حاضر فرناندو آلونسو از تیم فراری با کسب یکصد و بیست و نه امتیاز رده نخست را در اختیار دارد و پس از وی مارک وبر با یکصد و شانزده امتیاز و سباستیان وتل با یکصد امتیاز هر دو از تیم رد بول به ترتیب دوم و سوم هستند.
در رده بندی تیم های حاضر در این رقابتها هم تیم ردبول-رنو با کسب دویست و شانزده امتیاز رده نخست را در اختیار دارد و پس از آن تیم های فراری با یکصد و پنجاه و دو امیتاز و لوتوس -رنو با یکصد و چهل و چهار امتیاز به ترتیب رده های بعدی را در اختیار دارند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تيم رد بول فاتح رقابتهاي اتومبيلراني انگليس 1