انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کل کل فوتبالی ها (همراه با دیدگاه سنجی)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آقا مهدی احترام خودتو نگه دار مجیدی سروره و اینو نشون داد می فهمی نکنه تو هم سرخکی هستی؟
(21-04-2012، 13:06)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
كم مياري سوت بزن!

داره ميسوزه؟؟؟ خوب برو بشين تو يه چاله آبي چيزي!Confuseds32:

نه خیر Dodgy عزیزم خودتو با من اشتباه میگیری .برو ادبیات بخون بتونی یکم بهتر بنویسی DodgySleepySleepy احتیاج داری فعلاتو درست به کار ببری Sleepy

kaffe2
(21-04-2012، 13:10)sara blue نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا مهدی احترام خودتو نگه دار مجیدی سروره و اینو نشون داد می فهمی نکنه تو هم سرخکی هستی؟

مهدی کیه سارا؟Huh

شما سرخکی ها چه زود باخت تو دربی (اونم 4 بار پیاپی)رو یادتون میره....والا
(21-04-2012، 13:12)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
kaffe2

پرت نشه گلوت از عصبانیتDodgyBig GrinBig Grin

انكار نكن!Sleepy

توهم هم نزن!

ادبياتم ميشه خوب بوده! به جنابعالي هم اين مسائل مربوط نيست!

دلم بخواد كلمات رو هم سرو ته مينويسم!
(21-04-2012، 13:13)sahar . نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-04-2012، 13:12)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
kaffe2

پرت نشه گلوت از عصبانیتDodgyBig GrinBig Grin

كشته مرده اون نمره بيسته ادبياتت هستم!
(21-04-2012، 13:15)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انكار نكن!Sleepy

توهم هم نزن!

ادبياتم ميشه خوب بوده! به جنابعالي هم اين مسائل مربوط نيست!

دلم بخواد كلمات رو هم سرو ته مينويسم!

به خاطر خودت میگم . میگم جلو مردم ضایع نشی همینSleepySleepy

هر وقت تونستيد تو فوتبال 10 تا گل بزنيد بعد بيايد طرفداريه يه تيم رو بكنيد!
(21-04-2012، 13:20)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر وقت تونستيد تو فوتبال 10 تا گل بزنيد بعد بيايد طرفداريه يه تيم رو بكنيد!

اها یعنی تو زدیDodgy